Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez virus? Info lent!

Ez virus? Info lent!

Figyelt kérdés
Egyik programom exe kiterjesztését feltőltőttem a virustotal.com ra és bejelzet kép itt--> [link]
2010. jún. 3. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Miután összesen 4 vírusirtó jelzett a 41-ből, és egyik se a "nagyok" közül, én nem aggódnék miatta.
2010. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az F-Prot nem a nagyok közül van? Gratulálok, újabb "számítástechnikai szakember"...


ahogy elnéztem, a 4 riasztásból egy heurisztikából talált (azaz gyanús a programkód), a többinek pedig mind mai a vírusadatbázisa. A többiek közül csak pár ilyen van. A helyedben várnék 3-4 napot még, és naponta megnézném. Ha egy hét múlva is tiszta, használhatod.

2010. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát az F-prot nem a legjobbak közé tartozik az biztos. Az első 10 vírusírtó szerint, nem vírus.
2010. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!