Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MI az a Black Box?

MI az a Black Box?

Figyelt kérdés

Torrent oldalakon vetem észre a letölthető torrentek mellé feltüntetve hogy Black Box. Több játéknál is észrevettem már és nem tudom hogy mi ez nem merem letölteni addig amig nem tudom!!

Lehet hogy én vagyok nagyon tudatlan de nézzétek el nekem és világositsatok fel légyszi :)



2017. dec. 22. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Bővített tartalom az alap megjelenėshez kėpest.
2017. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem akkor ehhez különösebb program vagy más egyéb nem kell hogy fusson a játék ugye ?? csak a szokott módon letöltöm feltelepitem és fut is ha jól gondolom.
2017. dec. 22. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A BlackBox valamilyen újratömörített tartalmat jelent (repack release). Ezek a torrentek jellemzően jóval kisebb méretűek mint a többi, mert a játékokban lévő tartalmat (kép, hanganyag) kiveszik, sokkal rosszabb minőségűre konvertálják és úgy teszik vissza. Ezzel jelentős méretcsökkenést érhetnek el, így nemhogy több a tartalom benne de még kevesebb is, mert nem azt a minőséget kapod mint az eredeti játéknál.
2017. dec. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!