Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem megy az internetem...

Miért nem megy az internetem 10mb/s fölé?

Figyelt kérdés
Adott egy 30mb-os T-home-os internet na most a speedtest soha nem megy fel 10mb/s fölé max 10,1 10,2-ig letöltés is fixen 1MB-al tölt le. win7 32bit-et használok. a feltöltési sebességgel nincs semmi baj az az ígért sebesség viszont valamiért a letöltési sebesség megakad 10mb-nál a speedtest szerint a chrome mikor tölt le akkor 1MB/s sebességet ír. VIA rhine 2 fast ethernet adapter a hálózati kártyám vagyis ezt írja a gép. Mi lehet a probléma?

2017. dec. 22. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki más eszközzel, pl. telefonnal a netet.
2017. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
TV-n próbáltam wifivel ott felmegy 25mb/s-ig
2017. dec. 22. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Sanszos, hogy ennyit bír a kártyád vagy a kábel rossz.


Driver rendben van?

2017. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt írja a kártyára, hogy 100mb/s a képessége, driver-t leszedtem hozzá telepítettem és ugyan az.
2017. dec. 23. 10:04
 5/5 anonim ***** válasza:

UTP kábel szabványa milyen kategóriájú? Minimum CAT5 vagy Category 5 kell neked, az 100 Mb/s átvitelre képes.


A kábel szigetelésére rá van nyomtatva, legtöbb esetben. Ha ez is rendben van, akkor "user error", valami a gépeddel lesz mégis.

2017. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!