Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol találok photoshop "leckéket"?

Hol találok photoshop "leckéket"?

Figyelt kérdés
Ilyesmiket keresek: [link] sajnos a webfordító fordítása nekem nem a legérthetőbb ezért magyar oldalakat keresek. de ehhez a témához hasonló oldalt nem találtam. ha valakinek van eseteg valami nagyon megköszönném :)
2010. jún. 3. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

google


photoshop tutorial kulcsszó

2010. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

videosmart.hu itt van néhány, de magyarul ne várj sokat, magyarul nem igazán vannak oktatóanyagok.


Én tudom ajánlani a Photoshop CS X tanfolyam a könyvben című oktatóanyagot, ha jól tudom ezt használják a tanfolyamokon is. Van belőle CS3 CS4 magyarul! Gondolom van régebbi is de azokhoz már nemigazán van fent anyag a neten.


Ha komolyan érdekel a téma, akkor tanulj meg angolul, mert anélkül nemigazán tudsz érvényesülni ezen a területen.

2010. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
www.tutorialmania.gportal.hu -n is vannak
2010. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez első körben elég... [link]
2010. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. jún. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!