Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Utorrent-nél mit jelent?

Utorrent-nél mit jelent?

Figyelt kérdés

2.2.1 verziójú klienst használtam/használok és mióta váltottam win 10-re (kb. 1 éve) kűzdök, mint malac a jégen. Ugyanis hiába van nyitva a port routeren (TP-Link; DIGI), ki van engedve a tűzfalon, stb. nem seedel vissza, vagyis nagyon keveset. A sávszél 50/100 így azzal azért nem lehet gond. A kliensben lefuttatom a tesztet és az alábbi üzenetet kapom:

[2017-12-23 16:04:05] Port átirányítás teszt kész. HTTP Error 404

[2017-12-23 16:04:05] Auto portmap beállítások ellenőrzése...

[2017-12-23 16:04:06] Eredmény: a port nyitva. A hálózata megfelelően beállított.


Ez így jó? Vagy mi az anyámat állítsak még be? Hozzáteszem, hogy Win7-nél küldte vissza a tartalmat gazdagon.



#seed #Utorrent kliens
2017. dec. 23. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

2.2.1 körülbelül 2011 körüli kliens, annak minden hátrányával együtt (a megjelenése óta több mint 200 kliensverziót adtak ki, bennük mindenféle bugfix és fejlesztés is van, nem csak a reklámfelület megteremtése). Próbáld meg egy utolsó stabil kiadással is.


Az hogy kapcsolódik-e rád valaki, nagyban függ a torrenteknél lévő peer arányoktól is, hacsak nem azt a jelenséget tapasztalod hogy soha semmit nem seedeltél vissza az elmúlt évben. Ha bármely torrentnél is létrejött normális visszatöltési sebesség akkor kizárható hogy azzal probléma lenne (elméletileg). Vannak trackerek ahol olyan nagy a túlseedeltség hogy nem lehet arányt tartani, ncore-on pont ezért is vezették be az idő alapú seedelést (különben lehet soha nem tudnád visszatölteni a torrentet).

2017. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lali51 ***** válasza:
Ha nem töltenek tőled hiába erőlködsz.
2017. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1/1: Köszi szépen a választ.

Ugyanakkor ahogy korábban írtam számomra az az érdekes, hogy míg Win7 alatt vissza tudtam seedelni akár többszörösét is a letöltött anyagnak (akármennyi volt a peer-ek száma), most Win10 alatt Kb-okban mérhető a visszatöltött adamennyiség. Az is igaz, hogy "népszerű" pl. filmeket húzok le.

2017. dec. 23. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Őskövületes verziót használsz. Ha pl. rátöltöd a legujabbat, akkor minden problémád megyszűnik:

[link]

2017. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!