Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen kütyüvel tudná nézni...

Milyen kütyüvel tudná nézni kórházban lévő 83 éves anyám a Szulejmánt és egyéb hasonló sorozatokat?

Figyelt kérdés

Most került be anyám, akinek nagyon fontosak ezek a sorozatok. Én ezeket utálom, de inkább ez foglalja le, mint a betegsége. Amúgy agyilag tiszta.

A kórház folyosóján van wifi, azt mondták. De ágyból milyen szerkentyűt szerezzek, hogy tudja nézni? Okostelefonja van, de azt nem látja jól.

Egy mediapad vagy mi lehet a megoldás?



2017. dec. 27. 17:30
 1/7 anonim válasza:
tablet?
2017. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tablet a neve, az megoldás lehet. Ugyanazt tudja mint egy okostelefon, csak jóval nagyobb átmérőjű a kijelzője (7-10 col). Ettől függetlenül nem biztos hogy lesz megfelelő internetelérés vagy a tablet által lejátszható formátumú online adás vagy epizód, de legrosszabb esetben te le tudod tölteni a részeket, azokat egy memóriakártyára másolni és a tabletbe téve megnyitni.
2017. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 T/Z ***** válasza:

Szerintem is egy 10"-os tablet, vagy laptop kellene.


Nézd meg, h az okostelefonján most a kórteremben mekkora jelerőssége van a wifinek, kábé akkora lesz a többi eszköznek is.


Ha túl kevés, akkor én is inkább letölteném ezeket a részeket, és memóriakártyán/pendriveon tolnám be az eszközbe, és arról játszanám le.

2017. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, szerzek egy tabletet valahonnan.

Holnap még a jelet is lecsekkolom. Remélem, lesz elég erős.

Köszi! :)

2017. dec. 27. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy átlagos okostelefon kijelzőjét akkorának látni, mint egy kb. 70 centis tévéjét úgy 3 méterről. Szerintem kell majd neki egy fülhallgató is, lehetőleg hallójáratos ("agybadugós"), mert abból nem sok hang szűrődik ki, ellentétben a hagyományossal, és egy jó hosszú USB kábel a töltéshez (nem túl vastag, azzal gyorsabban tölt, de a gép is jobban melegszik közben).
2017. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos tippeket. :)

Van agybadugós fülije,a töltő meg a feje fölötti konnektorig elér talán. Holnap kipróbálom azt is.

Addig meg letöltöm valahonnan a cuccokat, beviszek egy külső vinyót. Csak nem tudom még, hogy ragasztom össze a telefonjával. Remélem, a töltő USB-je jó, (a kisebb), csak akkor nem tudja mindkettőt. Egy butuska Lenovója van.

De mindenképpen hálás vagyok. Köszi :)

2017. dec. 28. 00:55
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, szívesen, amúgy előfizetéssel nézhetné a Telekomos TVGO-t, a MinDigTV-t, vagy hasonlót. Talán memóriakártyára is ráférne pár rész.
2017. dec. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!