Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért van az, hogy valamikor...

Mért van az, hogy valamikor van net, valamikor viszont nincs a hálózatomban?

Figyelt kérdés
Üdv. Van egy vezeték nélküli HUAWEI vevőm, amiből csatlakozik vezetéken keresztül egy router, abból mégegy. Sokszor egyiken sincs internet, sokszor viszont van, és ez nagyon bosszantó. Próbáltam factory resetet csinálni, de nem segített. Mi lehet a probléma? Előre is köszönöm a segítséget!

2017. dec. 27. 23:04
 1/1 Saw Gerrera válasza:

Majdnem nulla az esélye annak, hogy azonos a helyzetünk, de hátha tudsz vele kezdeni valamit.

Kertes családi házban lakom, kábelnet van. A kábel a padlástérbe van bekötve, és ott egy dobozban van a kötés, ami lehozza a modemig a jelet.

Nos a padlásra közeli fák miatt a nyest képes feljutni, és a r.hadék imádja az üregeket. Meg is találta a dobozt, amiben a kötés van, és gondosan körberágta a koaxot. Így a hol volt net, hol nem, mert nem volt stabil test, csak amolyan kapacitív csatolás. Kisebb őrületbe kergetett, és már új modemet is kértem a providertől, de a helyzet csak nem javult. Ekkor kezdtem el azt, amit elsőre kellett volna, töviről hegyire átnéztem a kábelt.

2018. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!