Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megnézni, hogy...

Hogyan tudom megnézni, hogy miért tiltotta le bizonyos funkciókat a Facebook? Van esély arra, hogy hamarabb feloldjanak, nem tudok nekik valahol írni, amit azonnal elbírálnak?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor figyelmeztet a Facebook. Eleinte bejegyzéséket törölt szimplán, aztán kaptam egy 1 napos eltiltást, most pedig egy 3 naposat. Bevallom hibás vagyok, mivel sportfogadással foglalkozom és ez szúrja a Facebook szemét. Viszont most semmi olyasmit nem raktam ki. Ha jól emlékszem legutóbb valamilyen kirakott tippem nem tetszett nekik, de most utoljára egy szabályzattal ellátott nyereményjátékot raktam ki, ami most is kint van (csak kommentet kell írni, teljesen szabályos), viszont a tiltáskor a szöveg úgy kezdődött, hogy "Töröltük a bejegyzését...". Minden legutóbbi bejegyzésem megtalálható, szóval nem tudom mi nem tetszett nekik, lehet valami régebbi bejegyzés, de most meg sem indokolták mint máskor. Sem amikor beléptem, sem a támogatási üzenetmappában. Ráadásul a támogatási üzenetmappában nyoma sincs a tiltásnak. Van egy fiú akivel ezeket közösen csinálom, ő 7 napot kapott, hirdetést csinált egy linkből, ami szabálytalan, viszont azon az oldalon én admin sem vagyok, ahol kirakta, szóval így még mindig egy nagy kérdőjel (mert eddig erre gyanakodtam, pont egyszerre tiltottak minket). Legutóbb olyan indokokat kaptam egy kép miatt, hogy azért tilthattak miatta, mert rasszista jellegű, vallási dolog stb., mindent felsorolt, de sportfogadás vagy hasonló nem is volt. "It looks like something you posted doesn't follow our Community Standards. We remove posts that attack people based on their race, ethnicity, national origin, religious affiliation, sexual orientation, gender or disability.

We understand that you may not have known about our standards, so we'd encourage you to learn more about how we respond to these kinds of attacks. If you see something on Facebook that you think goes against this or one of our other standards, you can report it to us.

Thanks for your understanding and help in keeping Facebook safe and welcoming. "


Amikor a Messenger alkalmazásba akarok belépni, akkor ezt írja:

Nemrég megosztottál valamit, ami sérti a Facebook szabályzatát, ezért ideiglenesen le lett tiltva számodra ez a funkció. További tudnivalókat a Súgóközpontban találsz.


További tiltások megelőzése érdekében olvasd el a Facebook közösségi alapelveit.A letiltás még 2 napon és 23 órán át marad aktív.



2017. dec. 28. 00:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!