Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ESET Internet Security...

Az ESET Internet Security mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

Régebben használtam a NOD antivírus programot, de most már nem, mivel lassítja a gépet.

Nos, az Internet Security jó szolgálatot tesz, és nem is lassítja annyira a gépet?



2017. dec. 31. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én messzire kerülöm az ESET-et, amióta egy pendrive-on hazavitt vírust nem vett észre (Másik gépen az INGYENES AVAST viszont igen.


A fertőzött gépen újraindítás után már nem volt indítható operációs rendszer, a partíció megszűnt létezni, másik gépbe téve ismeretlen partícókat találtunk.


(ESET Smart Security akkor legfrissebb volt azon a gépen, a másikon pedig egy több hónapos def. bázissal rendelkező AVAST (Az a gép nem volt rákötve a netre, és csak néha volt bekapcsolva)


Szóval ennyit az ESET-ről, a gépet meg szerintem mindegyik termékük lassítja, sőt, amelyikben több a "cucc" / összetevő, az még jobban

2017. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az Eset nem rossz, nekem a gépen az van, de persze egy csomó virusirtó van:

Nekem személy szerint a comodo antivirust használnám mivel ott van virtuális környezetben futtatás és nagyon jó, De a gépet lelassítja nagyon.

Avast,Avg,Norton,Kaspersky(ennél a vírusirtónál voltak olyan gondok, hogy adatokat loptak a vírusirtó segítségével).

Ha érdekelne több vírusirtó tesztek:

[link]

2017. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én nem szeretem az eset-et. Kaspersky free megjelenése óta más virusirtó nem is igazán jöhet szóba nálam
2018. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon bevált az új Eset Internet Security11. De nem hamis FIX-szel! Aki az Esetre panaszkodik, az ingyen szeretné használni, ami nem megy, mert fizetős, viszont vannak kedvezmények. Az Eset Smart Security megszűnt. Éppen a napokban jött a támadás a Facebookról, azonnal megfogta. Az sem igaz, hogy lassítja a gépet, otthonra bőven elég, a Kaspersky viszont sokkal több memóriát eszik.
2018. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az Eset Internet Security11 ellenőrzi még a wifiroutert is, vagyis a hálózat is biztonságban van.

[link]

2018. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én egészen mostanáig meg voltam elégedve korábbról a sima Antivírussal és a Security-val is. De amilyen újítást most piacra dobtak, az Trusted Install háttérprogrammal beeszi magát a gépbe és ellehetetlenít kb. mindent. Illetve huzamosabb idő óta nem jelzett semmit és csak fagyott a gép. Váltottam Nortonra és a Norton rögtön kismillió trójait talált. Akármit is csináltak az Esetnél, de nálam leszerepeltek ezzel.
2018. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Trustedinstaller a Windows10 része, rendszerfájl, nem a védelem része. Tiltakozz Redmondban! Ez az ő túlzásuk.
2018. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ebben az a vicces, hogy hetesem van és csak a Noddal szedtem be. Ha nincs Nod, akkor nincs az sem.
2018. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És ezt a "Nod"-ot a torrentről szerezted be? Csak a GYÁRTÓ honlapjáról szabad letölteni.

Ez a valódi:

[link]

2018. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-est követően eredeti 11-es Nodot szereztem és az művelte ezt. Hozzáteszem, hogy nem csak velem. Néhány hónapig próbáltam elviselni és inkább kukáztam.
2018. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!