Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube videó letöltés eredeti...

Youtube videó letöltés eredeti felbontásban?

Figyelt kérdés
Egy (számomra) érdekes dologba futottam. Néhány youtube videót letöltöttem, de mintha nem a legnagyobb felbontásban szedné a videókat. A program amit használok, elméletileg a legnagyobb felbontásút szedi, viszont nekem csak 720p-ben menti le, míg a youtube honlapján 1080p-t lehet választani. Mi lehet az oka?

2018. jan. 2. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Mások videóit lelopkodni nem túl szép dolog, és nem is teljesen legális, ugye tudod ?

Én helyedben örülnék a 720p-nek is, és nem propagálnám a hülyeségemet itt.

2018. jan. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon mellényúltál előző hozzászóló, ugyanis fizettem a videó sorozatért.

Ment a megfelelő kéz! :)


Többieknek: az alábbi programmal egész frankón le lehet szedni videókat:

4K video downloader

[link]

2018. jan. 2. 09:17
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
És ezt miért nem tudtad a kérdésben közölni ? Tudom a választ.
2018. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Kiírod a kérdést majdnem 9-kor, majd 9:17 kor a választ. Nagyon alapos ember lehetsz. :)
2018. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3 hozzászólást képes voltál írni, amiben csak kritizálni tudsz, válaszolni viszont nem.

Néhány napja keresgéltem letöltő programokat, de a fene sem gondolta hogy van kifejezetten erre fejlesztve program (videó letöltés).

Gond az általam használt programmal volt, valamiért 720p-t "látta" a legnagyobb felbontásnak.

Itt le is zárhatjuk.

2018. jan. 2. 10:46
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Persze hogy kritizállak, mikor kibüfögsz egy kérdést amiből azt tudjuk meg hogy mit akarsz, de hogy eddig mivel próbálkoztál, hogy, vagy egyáltalán milyen fokon űzöd ezt, MÉLYEN HALLGATSZ.

Hát ezért, te okos.

2018. jan. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!