Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem műkődik az internet?...

Nem műkődik az internet? "Hálózati kábel nincs csatlakoztatva", de a Wi-fi működik, és az UPC szerint a modem hibátlanul működik.

Figyelt kérdés
A mai nap reggelén, a semmiből hirtelen nem működik az internet. UPC, TC2700.U modem, elvileg minden megfelelően világít, az ügyfélszolgálatos csak azt tudta hajtogatni, hohy az ethernet kábelünkkel kell legyen baj, ami azért nem reális, mert a szobában 2 hép van, egy win10es és egy XP-s, és mindkettőn egyszerre hibásodott meg a dolog. Számtalanszol kihúztam, visszadugtam, portokat cseréltem, modemet reseteltem, áramtalanítottam, Youtube videókat próbáltam, semmi sem segített. IP config a command panelben nem műkodik, azt írja a média nem elérhető. Valakinek valami tippje, trükkje? (Pls írjátok le nagyon részletesen, ha nem esett le - pc analfabéta vagyok, de így is a család lefnagyobb reménye a dolog megoldásában.) Lehet az UPC hibája, ami idővel megoldódik?

#internet #számítógép #modem #UPC #nincs kapcsolat #wifi #ehernet #ethernet nincs kapcsolat #wifi mukodik
2018. jan. 5. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Bemész a UPC-hez ha tényleg nem a vezeték a sz ar. Meg mondod hogy most vettem új kábelt ugyan olyan sza r úgyhogy be hajtod rajtuk a kábelt. (természetesen hagyod a régit csak megijeszted a csajt vele). Aztán meg mondod hogy vagy varázsolnak oda neked netet vagy felmondod a szerződést, mert nem a semmiért fizeted a netet. és hidd el utána nem fog ge cizni veled a csaj
2018. jan. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pasi volt, nem csaj :D Amúgy UPCnél nem kell bemenni, azt lett a vége - mivel idő sem oldta meg, hogy kihívtuk a szerelőket. Hétfőn jönnek.
2018. jan. 6. 23:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!