Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem követnek youtubeon?

Miért nem követnek youtubeon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Feltöltöttem 2 paródiavideót a youtubera, és nagyon rosszak az adatok, pedig rengeteg munka volt vele.

Ezek igazából animációk, és a Szökés című sorozatot, valamint Molnár Krisztiánt parodizálják.

Most az a kérdés,hogy szerintetek érdemes e folytatnom ezt a sorozatot (hátha később felkapottá válik),vagy hadjam félbe, és próbálkozzak meg valami mással.

Én ebben a műfajban tevékenykednék mindenképpen, ezért kérdés az is, hogy maga a műfaj, vagy a tartalom az, ami rossz?

Mert én azt látom, hogy az emberek nem igen kapnak rá.


https://www.youtube.com/channel/UCczHt6YK_TQpXq77CGSD93Q



2018. jan. 7. 16:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem fogom megnézni csak a nézettséget generálva, de teljesen a csatornát megnézve teljesen irreális hogy te 13 óra alatt 8 nézővel már azon pánikolsz hogy miért nem nézik. Ember, van aki több hónap vagy év alatt sem fut be több tíz órányi anyaggal, pedig folyamatosan minőségi dolgokat csinál. Te sem fogod holnapra megváltani a világot 2 darab 8 percnyi videóval.


Talán BroadTest a jó példa erre, hogy mennyi munkával milyen jó minőségű értelmes saját készítésű szakmai tartalmat gyártanak, és mégis 1 év alatt 13k feliratkozóval átlag 2-4 ezres nézettséget csinálnak. Ha pedig valamelyik netceleb gyerek elfingja magát, azt 100-300 ezren nézik.

2018. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Ha talán hasonló lenne mint a Pempi csatornája akkor se lenne jobb a helyzet.

https://www.youtube.com/user/PempiHD

2018. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj régen a tinilányok azon vinnyogtak itt hogy miért nem olvassa senki a rendkívül érdekfeszítő blogjaikat annak végre vége lett most meg jön a sok youtubos ugyanezzel. A válasz még mindig ugyanaz, mert érdektelen unalmas ötlettelen. Ha nagy nézettséget akarsz akkor ennél komolyabb videókkal kell előállni olyanokkal amiket nem kizárólag te tartasz érdekesnek, hanem embertömegek.
2018. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
6 napja raktad fel. Mire szamitottal? Tobb szazezer nezore? Egyebkent beleneztem, nem lett rossz, latszik dolgoztal vele
2018. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Én nem is vártam,hogy több ezren bekövessenek , vagy megnézzék a videóim.Csak furcsa,hogy egy kilenc éves gyerek jobb adatokat produkál két unboxing videóval , mint én.

Valaki írta, hogy régen a blogoló lányok sírtak itt.

Az teljesen más kategóriába tartozik.

Én nem mondom , hogy az én videóm királyi lett, de hogy 10x jobb mint a 9 éves gyerek unboxingja, azt még a hülye is látja.

És ne mondja , senki, hogy az tartalmasabb, és kreatívabb, mint az én csatornámon található videók.

https://www.youtube.com/channel/UC9sbY6MPyYjtpmuAyNrCp-Q

2018. jan. 7. 22:09
 6/18 anonim ***** válasza:

Akik feliratkoztak rá azok lehet, hogy az osztálytársai voltak.

Senki se tudja és nem is fogjuk megtudni.

Pld ott a Molnár Krisztián mennyien iratkoztak fel rá pedig a videóinak semmi értelme szerintem maximum röhögnek rajta és kész...

Én csak néhány videót csináltam és kész jó igaz kb semmi munka nem volt vele.

https://www.youtube.com/channel/UCTM0XjL_61mv6CRAcoFubag

De pld csináltam egy 6 másodperces videót hát azt 100 valahányan megnézték pedig semmi értelme xd

[link]

2018. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Meg amit készítettem azt se mindenkinek csináltam, csak haveroknak, de aztán mégis megnézte több ember.
2018. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Majd videózgatok még, és meglátjuk.

A nézési adatok azért jobbak, mert benne van a videó címében , hogy Molnár Krisztián.

Én semmiképp sem akarom abbahagyni, már az elején.

De 2 hónap alatt, több videóval reálisabb lesz a kép.

2018. jan. 7. 23:26
 9/18 anonim ***** válasza:
A véletlenekre várva nehéz is ismertté váltani, nem hiába épül egy egész ágazat erre a dologra, marketingnek hívják. Szóval ahelyett, hogy sült galambra vársz, meg kell dolgoznod érte, hogy lássák a videóidat. Ami (ha szerethető figura akarsz lenni, akkor) nem abból áll, hogy mindenhova bespammeled, hogy "Nézzétek a videóim, nagyon király", mert akkor gyorsan megutálnak, helyette kommentelj más videók alatt, ismerkedj a felhasználókkal, collabozz. Már az aktivitásod is sokakat vonzhat a csatornádra, de így is hosszú az út.
2018. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem is állt szándékomban spammelni.

(Ha spammelés céljából raktam volna ki a kérdést, az elég veszteséges munkával járó módszernek minősült volna.)

És a sűltgalambra sem várok.Némileg motiváló üzeneteket kaptam, amit köszönök mindenkinek.Azzal nem értek egyet, hogy aktívan kell kommunikálni potenciális nézőkkel.Szimplán videókat fogok megosztani,mert én nem reklámmarketinget gyakorolni hoztam létre a csatornámat,hanem videótartalmat megosztani.

Az emberek a tartalom miatt iratkozzanak fel, ne pedig azért , mert jó a marketingérzésem.

Így veszti el, az egész youtube a lényegét, hogy mindent elvisznek a marketing irányába, és ezt érzik jónak.

Kommunikáljak a nézőkkel.Ezzel egyet értek, de azzal , hogy olyan emberekre írogassak , hogy "Szia!-Heló!"

azt azért te sem gondolhatod komolyan.

Érdekből ismerkedni az emberekkel: eléggé gerinctelennek kell hozzá lenni én .De ugyebár gerinctelenség a mai marketing (véleményem szerint).Tehát köszönöm ebből nem kérek, akármilyen oldalról is nézzük.

Nem mondom, hogy nincs igazad , hiszen ki vagyok én , hogy megmondjam a tutit. (nem állok neki okoskodni , mert tudom , hogy ez az egész gyakorikérdések.hu ezen alapszik , ezért sikeres, mert az emberek kötekedhetnek , okoskodhatnak már jól ismerem.De azért vannak itt normális és segítőkész emberek.Na ennyit a zárójelről.)

Csak nem értek egyet vele, a marketing szerintem elkorcsosult,embereket megtévesztő, becsapó dolog.

De így utólag nem érdekel az sem , ha nem néz senki.

2018. jan. 8. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!