Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a különbség Facebook,...

Mi a különbség Facebook, Instagram, Snapchat között?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom mindhármon lehet posztolni, chatelni, kommentelni, lájkolni, követni stb. szóval többé-kevésbé fedik egymást.


Én olyasmit hallottam, hogy az emberek a Facebookot inkább munkahelyi-iskolai célra használják, mint valami postafiókot vagy tájékoztató felületet, míg az Instagramon "kiművészkedheted" magad és nem utolsó sorban megmutathatod milyen érdekes életet élsz és mekkora egyéniség vagy.

A snapchat-et meg végképp nem értem.

Annak mi a létjogosultsága?


2018. jan. 11. 19:16
 1/1 anonim válasza:
100%
A facebookon rengeteg lehetőség van (talan ezen a legtöbb.) Csoportokat hozhatsz létre, kapcsolattartasban is megfelelő illetve posztolhatsz képet, videót, egy sima kiírást vagy barmit a hangulatodról, il. tevékenysegedről. Az instagrammon rengeteget posztolnak képet, videót. Van egy ilyen "lehetőség", hogy mystory. (Ilyen facebookon van csak "nap"-nak hívjak) 24 óráig latjak majd ha kiteszel oda valami videot boomerangot kepet stb. Itt is vannak oldalak. Mindenkinek van egy fiokja (ha regisztrált) ahova posztolhat, de szöveget nem (max a kep vagy videó alá) Itt is lehet chatelni. Snapchat. Csak friss kepeket lehet kirakni (a friss alatt azt értem, hogy nem lehet galériából posztolni) rengeteg effekt van (pl. Ez a tipikus kutya füllel és orral) és be tudod allitani, hogy hány másodpercig lathatják a kepet amit posztoltál. Itt is lehet chatelni. (Ez a régi mert mintha olyat lattam volna, (de lehet, hogy clickbait) hogy mostmar lehet galériaból is posztolni snapchaten, de mondom nem biztos) Remélem segítettem! :)
2018. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!