Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan weboldal, facebook...

Van olyan weboldal, facebook oldal/twitter ahol nyomonkövetik a steam, origin, uplay, gog stb. oldalak ingyenes sale-jeit?

Figyelt kérdés

Most karácsony előtt láttam hogy pl. a gépigény.hu és gamer.hu kiírta amikor voltak ingyenesen beszerezhető eredeti játékok, viszont mostmár nem látok. Igaz hogy elmúltak az ünnepek, de biztosan vannak most is ilyen "giveaway"-ek.

Olyan oldal érdekelne ahol ezeket megosztják egy csomó platformról, ha egyáltalán létezik ilyen.



2018. jan. 13. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
egy ilyennek én is örülnék
2018. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Reddit-en vannak erre különböző subok ("fórumtémák"), amikben mindig közzéteszi valaki vagy többen is ha egy játék ingyenes. Ebbe beletartozik az is ha maga az áruház teszi ingyenessé, és azt is ha valamilyen oldal giveaway-t csinál (gleam.io linkek tipikusan ilyenek, pár közösségi feladat elvégzése után kapsz ingyen kulcsot, nyilván nem AAA-játékokét).


Pl.:

[link]


Más jellegű:

[link]

2018. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mennyire bunkó vagyok, még meg sem köszöntem.

Azóta elég sok játékot zsebeltem be a redditezésnek köszönhetően, illetve neked köszönhetően mert lehet sosem kezdtem volna el olvasgatni a subredditeket ha te nem írod.

Tehát nagyon szépen köszönöm!

2018. febr. 21. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!