Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A messengerből hogyan tudnák...

Anneee25 kérdése:

A messengerből hogyan tudnák kimenteni egy teljes beszélgetést kézi visszatekerés nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy barátom,5 éve beszélgetünk,nap mint nap. Szeretném a 3 évvel ezelőtti beszélgetéseinket visszaolvasni tekergeteés nélkül. Át is másolnám az egészet egy world dokumentumba.

Köszi,ha tudsz segíteni: )



2018. jan. 14. 01:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mivan lehet h szerelmes vagy? :D
2018. jan. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egesz fb-od osszes adatat valahogy egyben le lehet tolteni, szerintem abbol lehet ki tudod hamozni. Neha jo erzes regi uzeneteket olvasgatni, tudom :D
2018. jan. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. -es válaszoló. Amikor terhes voltam ,írtam neki egy beszámolót, azt szeretném elolvasni.:)

2.

Köszönöm, utána nézek.:)

2018. jan. 14. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Visszaolvasni a régieket? Irigylem hogy egyes embereknek mennyi szabadidejük van ilyenekre...:D
2018. jan. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!