Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pr telecomnál vagyok technicol...

Pr telecomnál vagyok technicolor tc7200as routernek az admin felületébe ki hogy tudott belépni?

Figyelt kérdés
admin két helyre csak jelszoba admin semmi

2018. jan. 17. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem default a belépés, elvileg meg kellett kapnod a hozzáférési adatokat. Ha nincs meg akkor telefonon le tudod kérni.
2018. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CspCsj ***** válasza:

Egyébként Google második találata nálam a pr-telecom útmutatója:

[link]


5. oldal:

"Jelentkezzen be a modem belső oldalán, ehhez írja be a böngészője címsorába a kővetkező címet: 192.168.0.1 A képen látható bejelentkező képernyő fog megjelenni. Írja be a szerződésen megadott felhasználónevet és jelszót! Amennyiben a szerződésén nem találja ezen adatokat, úgy kérjük, hogy vegye fele a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal, személyesen az Önhöz legközelebbi kirendeltségünkön vagy telefonon a 1231-es számon!"

2018. jan. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségeket!Reseteltem admin beléptem de mihelyt fel csatkakozik a hálozatra kitilt nem baj a lényeget megcsináltam
2018. jan. 17. 10:43
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem tilt ki, hanem a konfigot lefrissíti, tehát a jelszó is beáll a pr telekom által beállítottra
2018. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazad van köszönöm szépen
2018. jan. 17. 14:48
 6/8 anonim válasza:

Szia, az internetmodem kábellel összekötve, egy saját 300Bit/s-os wi-fi, vel miért nem ad le 50Bit/s,nál nagyobb jelet a saját wi-fi,m?

Így hiába van nagy teljesítményü wi-fi,m, és nagyteljesítményü internetcsomag fizetésem, csak 50Bit/s,ot tudok használni wi-fi,n keresztűl. Így viszont átverve érzem magam, a Pr Telecom részéről.

2023. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 CspCsj ***** válasza:

#6:

Az internetszolgáltatók csak vezetékes kapcsolaton garantálják a szerződésben foglaltakat, ha wifi-s eszközt adnak, az csak "ajándék".


Ha a külön vásárolt, saját router tud keveset, akkor közvetlenül a szolgáltató eszközébe kellene egy gépet kábellel csatlakoztatni, és úgy végezni sebességmérést.


Ha úgy minden jó, akkor érdemes a saját router beállításaiban keresgélni.

A specifikációjához kellene a pontos modellszáma.


Gondolom Mbit/s az általad írt sebesség, mivel a bit/s még 30 éve is nagyon kevés volt.

Egyébként az 50 Mbit/s az elfogadható, ha a router-re olyan eszközzel csatlakozol, ami G-s, esetleg N-es wifi sebességet tud.

2023. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt a végszó:

Szóval hiába tud a router 300 Mbit/s sebességet, ha a rácsatlakozó eszköz ennél kevesebbet tud.

2023. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!