Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem enged bejelentkezni az...

Nem enged bejelentkezni az instagram?

Figyelt kérdés

"You've benn logged out of (felhasználónév). The account owner may have changed the password"

Utána olvastam külföldi oldalakon és oké, hogy ez egy bug, de akkor mégis mit csináljak?! Már próbálkoztam jelszó változtatással is.



2018. jan. 18. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer azt írja, hogy a felhasználó tulajdonosa megváltoztatta a jelszót, akkor megváltoztatta valaki. Magától nem csinál ilyet az Instagram, el ne hidd. Valaki megtudta a jelszavadat, és szívás.
2018. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valaki feltörte az accountodat és megváltoztatta a jelszavat. Elég hétköznapi dolog ez az instagramon.
2018. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fogadnék te is beleugrottál az "asos" nyereményjátékba XD ezt megnyerted...:D
2018. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyjából 2 órával később újrabeengedett és nem tudom milyen nyereményjátékról beszélsz, ilyenekre nem szoktam még csak rákattintani sem.
2018. jan. 23. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!