Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC routeren port nyitás?

Shocklesz kérdése:

UPC routeren port nyitás?

Figyelt kérdés
hali, valamiért nem tölt vissza ncorera, szeretnék egy portot nyitni a upc-s routeren. be is írom a 192.168.0.1-et, belépek, de sehol nem találom a lehetőséget. meg lehet oldani router nélkül is a port nyitást, pl. simán csak Windowsban?? mcafee vírusírtóm van, szerintem ott minden jól van beállítva a tűzfalnál. köszi előre is

2018. jan. 19. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hali. Az nCore-ban ez a szép. Nem kell visszatöltened ténylegesen adatot. Elég, ha az aktivitás fülön az adott torrentnél megszabott seed-időt teljesíted. Ez 48 óra egyébként, és 14 napod van rá. Az után piros lesz, de még van lehetőséged hónap végéig pótolni. Azért 14 nap alatt csak megy 2 teljes napot a géped. Szóval nem fontos a port nyitás :)
2018. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezzel most megnyugtattál, viszont továbbra is érdekelne a port nyitás, mert egész nap próbáltam megcsinálni de nem jött össze.
2018. jan. 19. 23:54
 3/5 anonim ***** válasza:

ilyesmi menüpontokat keress:


port továbbítás

nat forwarding

virtual server


valamelyik a 3 közül, de mindenképp kell hogy legyen port nyitás lehetőség

2018. jan. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 takimann válasza:

Valószínűleg NAT-olva vagy. Sajnos ezt is megértük a Digi-nél. Ha kívülről nézve más a címed, mint a gépeden nézve, akkor biztos lehetsz benne. Így jobbára csak letölteni tudsz.


Én július közepén döbbentem rá, hogy valami nem stimmel, előszőr a Routert "szegeltem, aztán a gépemet, aztán a Digi honlapjára lépve ez fogadott;


Tisztelt Ügyfeleink!


Munkatársaink 2018.07.10-én 00:01 - 06:00 óra között a pécsi hálózatunk karbantartási és fejlesztési munkálatait végzik, ezért a kábeltévé, internet és telefon szolgáltatásban rövidebb kiesések lehetnek.


Türelmüket és megértésüket előre is köszönjük!


A szerződésben nem ígérnek egyedi IP cimet, ha adnak is, akkor veszik el amikor akarják.


Legfeljebb "jól meg lehet ijeszteni őket, hogy átlépsz másik szolgáltatóhoz.

2018. aug. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 takimann válasza:
Ma 8-kor írtam a Digi-nek. Válaszoltak. 15:00-kor már publikus IP címem volt.
2018. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!