Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vissza tudom szerezni a...

Vissza tudom szerezni a törölt spam üzenetet G-mailben?

Figyelt kérdés
Vártam egy e-mailt, közben pedig gyors tempóban megcsináltam a szokásosat: kitöröltem a bejövő spamokat. Sajnos az utolsó pillanat utáni pillanatban vettem észre, hogy spamként jött be, amit vártam. Vissza tudom hozni valahogyan? Állástéma lett volna, és most idegesít, lehet, hogy pozitív üzenet lett volna...
2018. jan. 21. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs a kukában, akkor nem tudod visszavonni. Ha tudod kitől érkezett akkor tudsz neki írni hogy küldje el újra. Szerintem simán bevállalható hogy véletlenül törlődött, mert előfordulhat ilyen. Ha mégsem szeretnéd magad semmilyen embernek emiatt beállítani, egyszerűen hívd őket vagy írj pár nap múlva hogy elvileg kapnod kellett volna e-mailt de még mindig nem jött semmi. Ritka hogy valaki ekkor és ezért elkezd kötekedni, hogy biztos megkaptad, csak....
2018. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudok írni nekik, mert "titkos" a mail címük, egy oldalon keresztül jelentkeztem hozzájuk. Na mindegy, akkor ez elúszott.

G-mailnek se lehet írni?

2018. jan. 21. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
És ha írnál a gmail-nek mi lenne? Fiúk állítsátok le a 8 szerverterem 200 gépét mert Pistinek kell egy ímél. addig a 2 hónapig senkinek semmi szolgáltatás amíg át nem nézzük a szervereket a törölt ímél után :)
2018. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fene tudja, hátha egy másodperc alatt megoldanák, elvégre úgyis mindent tárolnak a fiókjainkból, nem?

No de mindegy, írok egy random e-mail címre, hátha az célba talál...

2018. jan. 21. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!