Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon nyilvanosan meggyan...

Facebookon nyilvanosan meggyanusitottak es személyiségi jogaimat sértették. Ál névvel tette mindezt és sejtem is ki az éppen ezért nem tennék még feljelentést. Hogyan derîthetem ki az ip cimét? Kihez forduljak? Egyből a rendőrséghez?

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 15:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg telefonról irtak es en is telefonrol vagyok bejelentkezve. Legálisan szeretném az ip cimét lekérdezni.
2018. jan. 22. 15:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan derîthetem ki az ip cimét?"


-Sehogy.


"Kihez forduljak? Egyből a rendőrséghez?"

-Igen, de 99%, hogy csak jót röhögnek, és x idő múlva lezárják -ismeretlen tettes-.

2018. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen vsak nyilvánosan megalázott, nevem ês cïmem kirakta, mindezt alaptalanul
2018. jan. 22. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jelentsd a facebook-nak, mert a rendörség is tőlük fogja kérni az IP címet.

Nem reménytelen -ismerek olyan eseteket ahol eredményesen zárult egy bírósági tárgyalás-, de ahhoz először is irány a rendőrség.

2018. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi. De pont nem akarok bîróságot. Na de mindegy jelemtem akkor a facebooknak.
2018. jan. 22. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel. Nem ér sokat a jelentés Facebookon. Ha el is távolítják akkor sem fogja megakadályozni senki hogy újra közzétegye vagy másik profilból regisztrálva ismét megtegye.
2018. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!