Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Proxy errort ír ki az indavide...

Proxy errort ír ki az indavideo videójára hogy tudnám megnézni?

Figyelt kérdés

külföldről nézem hola vpn el indavideot és most nem akarja behozni ezt írja ki

Webpage not available

The webpage could not be loaded because:


Proxy Error



2018. jan. 23. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy, vége a videómegosztóknak és az ingyen filmnézésnek, marad a letöltés...
2018. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ez volt aztán az igazán értelmes válasz....


Nekem is ez a problémám,bár nekem csak ma este 6 után kezdte ezt el csinálni.


Ha valaki tudna megoldást, vagy a kérdezőnek megoldódott idővel, lenne szíves leírni?

2018. febr. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám kb 2 orája kezdte , utána neztem ,ekkor találtam rá a kerdesedre. ha valaki tudja irja meg legyen szives ! es ezt a kerdest majd emeld ki ha tudod, hogy tobben lássák !
2018. febr. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ez nem a legegyszerubb megoldas de legalabb mukodik ;)


[link]


remelem ez segit nektek, nekem segitett igy kulfoldrol is tudok videot nezni rajta meg egy Vpn-el

2018. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Annyival egészíteném ki az utolsó kommentelőt, hogy a jobb klikk és inspect után látható lesz a megjelent mező kb közepén egy "#video_box". Na arra katt és már megjeleníti is a linket. Ezután a linknél jobb klikk és "copy link adress" és már be is lehet illeszteni a html mezőbe és mehet a videó! :D (chrome és opera böngészővel tesztelve)
2018. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem vagyok egy nagy technikai zseni, vagyis ehhez a proxy cucchoz egyatalan nem értek.addig eljutottam,hogy jobb klikk,vizsgálat es meg van ez a link is,meg a video box cucc. most mit kell csinálnom ?
2018. febr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A korábbi válaszolók megoldást kínáltak a problémára, és ezt szerintem mindenki nevében megköszönhetem, aki nek problémája adódott ezzel/adódni fog, viszont engem zavart, hogy nem tudtam 720p-ben nézni az adott videót, így keresgéltem még egy kicsit.

[link]

ezen a vebhelyen szépen le van vezetve, hogyan kell beiktatni az új vpn-t nekem bevált eddig :)

2018. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!