Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 1-2 GB memóriával rendelkező...

1-2 GB memóriával rendelkező laptop egyszerű netezéshez megfelelő? Esetleg filmnézéshez. Van vkinek ilyen?

Figyelt kérdés

Nincs rá sok pénzem, és az Auchanban meg a MediaMarkt-ban 40-50 körül vannak olyanok, amiknek ennyi memóriája van.

Kisképernyősek, de a telefonon netezésnél az is jobb.

Milyen hátránya lenne? Lassú? Vagy netezésnél nem érzékelhető?

Fikázás nem érdekel, majd ha lesz rá 200 ezrem, akkor veszek egy normálisat, de most nem dolgozni vagy ilyesmihez kell.

Használtat sem veszek, bementem egy boltba, 60-ért egy olyat ajánlottak, ami ezer éves, több kiló, és atomvastag, hát kell a francnak. Fél év garanciát adnak rá, utána meg javíthatatlan és sehol sem foglalkoznak vele, olyan régi.

Akkor már egy olyat vennék, amire van rendesen 1 v 2 év garancia, és új. Gondolom az ezer évesben sincs több, és zavarna a súlya meg a kialakítása, mert jellemzően ágyban fekve gépezek.

Szóval érdekelne, hogy aki ilyet vett, mármint az új 1-2 gigásat, az mit tapasztalt.


2018. jan. 26. 17:53
 1/8 anonim válasza:
Szerintem 2 GB ma már mindenképpen kell, egyszerű netezéshez megfelel. De én már nem is látok ennél kevesebb RAM-mal szerelt ÚJ notebookot.
2018. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

De a helyedben én mindenképpen megfontolnám a megkímélt, szép állapotú használt ÜZLETI KATEGÓRIÁS notebookokat.


[link]

[link]

2018. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első:


[link]


ne tölts ki semmit, csak menj lejjebb, az első találatok ezek.


Második:

Megnéztem, és továbbra is úgy gondolom, hogy nem. 50 és 60 ezerért ősrégi. Nem fogják tudni javítani. Meg nem is akarom, hogy egy több éven át használt gépért adjak ennyit. Tudom, hogy nincs sok pénzem, de műszaki cikkből sosem vettem használtat.

A mostani gépem, ami tönkrement, csak 3 éves, mégis azt mondták 3 helyen, hogy kuka, mert kb 50 ezer lenne a kijelzőcsere.


Jó lenne, ha idetévedne vki, akinek van ilyen gépe, mint a linken szereplő.

2018. jan. 26. 18:16
 4/8 anonim válasza:

Az ilyenekre szokták mondani, hogy ipari hulladék kategória.

Javaslom, hogy kérdezz itt is: [link]


[link]

[link]

2018. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Auchan nem műszaki cikkekre specializálódott. Komolyabban cuccot ott ne végy!
2018. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is komolyat akarok, hanem olcsot, sima netezeshez!!!
2018. jan. 27. 09:49
 7/8 anonim válasza:
A [link] oldalon ajánlott Lenovo Yoga 300 notival nem járnál rosszul: [link]
2018. jan. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

90 ezer felett van akcioban...

Ennyiert mar hatalmas valasztek van.

40-50 ezres gepeket linkeltem, mert azzal kezdtem, h nincs ra sok penzem.

2018. jan. 31. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!