Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új ncore regisztráció ilyen...

Új ncore regisztráció ilyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Adott egy gép, amiről használtak egy ncore felhasználót társmegosztásban (tehát az illető nem a sajátját használta hanem megadtak neki egy másik felhasználónak a hozzáférhetőségét). Végre sikerült meghívót szerezni, és úgy hallottam hogy egy számítógépről nem szabad két felhasználóval belépni. Ami nem is lenne baj mert a másikat már nem használná így hogy van saját.


A kérdés az hogy mielőtt regisztrál az oldalra mit távolítson el a gépéről hogy az ncore ne úgy vegye az egészet hogy double accountja van? A torrentből gondolom az összes felseedelt fájlt törölni kell, de mi van a letöltött filmekkel? Azok maradhatnak vagy menniük kell? Esetleg mást is meg kell tenni mielőtt regisztrál?



2018. jan. 26. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég a torrenteket törölni, mert abban van benne a másik felhasználó azonosítókulcsa. A letöltött tartalom már lent van, és nem lát rá az oldal hogy mit csinálsz vele ha már nincs a kliensben.


Ha szerzel saját fiókot, onnantól csak azt használhatod. Ezt még lehet, ha tiltva lenne akkor sosem tudnál új saját fiókra váltani a megosztottról.

Minden más le van írva a szabályzatban (wiki -> dupla account)

2018. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! A tiltás részt hogy érted? Elvileg mindent szabályosan csináltuk mert aki belépett a kölcsön felhasználóval ott az IP címen nincs más felhasználó és ő volt az egyedüli társfelhasználó. Azt tudom hogyha a torrentben benne maradnának a seedelt filmek és úgy regisztrálna akkor dupla felhasználóként venné, ezért kell egy takarítás a gépen előtte. Utána pedig már nem lenne szükség hogy a társfelhasználó használva legyen, azon még egy passkey csere is lesz csinálva.
2018. jan. 26. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:

" úgy hallottam hogy egy számítógépről nem szabad két felhasználóval belépni."


Úgy értettem a tiltást, hogy ha tiltva lenne a két felhasználóval való belépés akkor nem tudnál a meghívott fiókba belépni, hiszen az már egy második használt fiók lenne legalább az első belépéskor. Ilyen nincs, csak annyi a teendőd hogy miután saját fiókot szereztél már nem léphetsz be máséba.

2018. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh értem, köszönöm!
2018. jan. 26. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!