Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakit szívattam facebooko...

Ha valakit szívattam facebookon egy álprofillal (csak beszélgetés volt), és Ő valahogyan belém szeretett, de mivel nem tudja ki vagyok és sejti hogy álfacebook és ki szeretne deríteni ezt, ezért feljelenthet? Foglalkoznak a rendőrök ilyennel?

Figyelt kérdés

Nem éltem vissza a képeivel, se semmi.

Szimplán az ő életéből elrabolt idő miatt és azért hogy kiderítse ki vagyok, ezért szeretne feljelenteni. Eléggé megijedtem!



2018. jan. 27. 06:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem hinném,hogy foglalkozna ilyesmivel a rendőrség.
2018. jan. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Már ezerszer megbántam,amit tettem,de félek neki mindent beismerni!

De már unom az egészet,hogy állandóan írogat mocskos üzeneteket (végülis megérdemlem) és feljelentéssel fenyegetőzik .

Mivel nagykorú vagyok ezért a jövőm miatt eléggé félek is.

2018. jan. 27. 07:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha másnak adod ki magad, az önmagában nem bűn, ha ezzel nem élsz vissza. A "visszaélést" pedig a törvény leírja, pl. anyagi károkozás, tulajdon (pl. adatok) jogtalan használata, nyilvános rágalmazás (hiteltelenítés, lejáratás), és ilyenek. Ha mondjuk házassági ajánlatot tennél, és emiatt ő kilép a munkahelyéről, elkezd esküvőt szervezni, termet foglalni, ne adj' Isten eladja a lakását, stb., az már konkrét károkozás lenne.

A bosszantás és időrablás önmagában nem jogi eset. Etikailag elég gázos, de nem lesz miatta priuszod. Ettől függetlenül azért kérj elnézést tőle.

2018. jan. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A másik fél kiskorú? Mert az úgy gázosabb.
2018. jan. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Megérdemlitek egymást. Micsoda értelmi szint: nagykorú és álprofillal szivat a fészbukon. Ti tényleg életképtelenek vagytok.
2018. jan. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mikor kezdődött meg kiskorúak voltunk mind a ketten.

Csak beszélgettünk,tehát a képeivel sem éltem vissza,igazából minden privát üzenetként zajlott.

Annyi hogy az érzelmei lettek sértve és az ideje rabolva ,de ha jól tudom ez nem büntethető !

2018. jan. 27. 09:29
 7/13 A kérdező kommentje:

Ja és nem tettem neki ajánlatot és olyan döntést se hozott,ami teljesen felfordította volna az életét,szerintem.

Csak nem tudom,ha rendőrségre megy tényleg akkor ennek mi lesz a következménye.

2018. jan. 27. 09:32
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Vár a börtön.
2018. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha beléd szeretett, szerintem nem bosszút akar állni, hanem inkább kíváncsi, ki akarja deríteni, hogy ki lehetsz te, te titokzatos csodás lélek, akivel összeakadt. Szóval leplezd le magad. De lehetőleg inkább élőben, mert találomra is benyöghetsz egy nevet, és nem tudod neki bizonyítani. Inkább írjál rá a saját, valódi profilodról.
2018. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
*ja de várjunk,szerintem azt valljad be neki, ha már úgyis gyanítja, hogy kamuprofil. Egyébként szerintem mások is csináltak már ilyet, nem te vagy az egyedüli. Kicsi, gyermeki ésszel megáldott lény vagy; szerintem ezért nem jár bünti. Az emberek ilyenek. De azért nem volt szép.
2018. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!