Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A korábban megbízhatóan...

A korábban megbízhatóan működő Digi 500-as net hullámzó minőségben jön, amióta felemelték 1000-re. TP-link AC1750-es router-t használok, amit frissítettem mégis azt tapasztalom, hogy a mobileszközökön szinten semmi nem megy. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Digi-vel beszéltem, akik azt mondták, hogy csak akkor hasjlandóak megvizsgálni a dolgot, ha kábellel mérek lassabbat, mint a garantált sebesség. Furcsa, hogy azóta van probléma, amióta felgyórsították.

2018. jan. 28. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Én lagolok a játékokban, azóta, amióta megkaptuk az 1000-et. Például lol-ban (league of legends) szokott lenni 2-500-as pingem is :D. De általában csúcsidőben. Amikor a kisgyerekek már otthon vannak és nyomják ezerrel a gépet :D. Nem tudom mitől lehet ez. Routeren kersztül jön a kábel a gépbe. Nekünk asus rt-n18u routerünk van. De a sebességgel nincs gond. Én a prohardvert tudnám neked ajánlani, ott kérdezd meg.
2018. jan. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!