Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltott az ismerősöm?

Letiltott az ismerősöm?

Figyelt kérdés
Nem tudom kikeresni az adatlapját. Nincs az ismerőseim közt se, viszont a messengerben rá tudok keresni a beszélgetésünkre és kiírja, hogy 35 perce volt elérhető. A messengerben sem adja be, hogy profil megtekintése.

#Facebook #tiltás #letiltottprofil
2018. jan. 28. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Üzenetet se tudsz neki írni godolom..

Akkor 99%, hogy le lettél tiltva

2018. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk társalgási viszonyban. Furcsállottam, hogy akkor messengeren csak látom. Na meg oka sincs rá. Max törölne.
2018. jan. 28. 22:01
 3/10 A kérdező kommentje:
U.i. Ment a zöld! Köszi
2018. jan. 28. 22:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
csinálj egy másik kamu facet aztán írjál rá hogy mi a f**nak tiltott le .
2018. jan. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sssaszem válasza:
Ezért lesz valaki öngyilkos lesz ezért a tiltásért. Ne játssza az ártatlant az ismerőse, ha miatta követ el ostobaságot.
2021. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sssaszem válasza:
Ne csodálkozzon senki sem, hogy ezért nincs értelme az életének.
2021. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sssaszem válasza:
Komolyan mondom, ezért lesznek öngyilkos egypár ember, mert letiltotta őt az ismerőse. DE EZ KOMOLY aki nem hiszi az járjon utána. Írtam a supportnak, hogy ne legyen ez a funkció, hát ne legyenek ilyen utálatosak az emberek. Elképesztő, hogy milyen világban élünk. Legyen az, hogy mindenkit szeressünk, mert kitudja, hogy mikor látjuk egymást. Mikor beszélünk utoljára. Marhára unom, hogy ahol sérültek vannak ott bezzeg ilyen kedvesek az emberek, a civil kint a világban meg mások.
2021. jún. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sssaszem válasza:
Aki letiltott téged, annak azt kívánom, hogy kapja el a betegség, az ilyen utálatos embernek.
2021. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sssaszem válasza:
Akkor meg vigye el a betegség az ilyen embereket, akik letiltják az ismerősöket. Legyen esély adó lehetőség a facebookon és ne csak a tiltás. Lehet, hogy annak sincs családja és azért zaklatta az ismerőst. Lehet, hogy nicns senkije, akivel barátkozhatna.
2021. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sssaszem, rám pont tegnap írt egy pasi. Elég undi dolgokat kért, meg küldött képet a micsodájáról.

Természetesen tiltottam, vagy hagynom kellett volna, hogy még ilyeneket irkáljon?

2022. márc. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!