Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy folyamatosan változik az internetem le és feltöltési sebessége?

Figyelt kérdés
50 megás netünk van, amiből még 37nél többet nem mértem. Mostanában 30-33 között mozog, de van amikor 14. Ez nem is lenne gond, mert tudok várni egy egy oldal betöltésénél, de a játékokban iszonyat idegesítő, hogy belépek van amikor fix 54 a ping és néha 100-200 majd megint 54, aztán gondol egyet és 1000sével felmegy 11k-ig. Lehet ez router hiba vagy esetleg a szolgáltató hibája. Aki tud az segítsen. Köszi előre is!

2018. jan. 28. 22:35
 1/7 Derwer ***** válasza:
WIFIn vagy kábelen nézed? Kábelen is nézd meg...
2018. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy levelet megér a szolgáltatónak, bár valószínűleg azt fogják válaszolni, hogy a kötelező minimum megvan, úgyhogy így jártál. (Legalábbis Ethernet kábel esetén, ld. előző válaszoló.)
2018. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Wifin,de ilyen jellegű problémám csak 1 hete van. Azelőtt jó volt.
2018. jan. 29. 06:25
 4/7 Derwer ***** válasza:
Lehet valami zavarja a WIFIt. Nézd meg kábelen.
2018. jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán azonos csatornán lóg a szomszéd. Routeren állítsd automatára, vagy valami magasabb csatornára, hátha segít.
2018. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na látod ez nem rossz ötlet, mert közel van a városi wifi meg a szomszédé is ittvan és lehet, hogy zavarják egymás jelét vagy idk. De most próbáltam meg menni egy gamet fix 52es ping 10 percig majd egyszer csak így elment magától az internet és a router rebootolásától jött vissza.
2018. jan. 29. 16:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Router hibát kizártam, mert 2t is kipróbáltam és ugyanolyan. Most jelenleg, nemhogy 52 fix 10 percig aztán megy el, hanem fix 100-110ig és 1 percre se megy le.
2018. jan. 29. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!