Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok Instagramra...

Miért nem tudok Instagramra belépni?

Figyelt kérdés

Kb 4 db képem van kint (semmi olyan, egyszerű képek; virág, 2 énekes), csak a kedvenc zenészeimet és színészeimet követem.

Ha írok nagyritkán kommentet, akkor az csak annyi, hogy "jó kép" vagy "nagyszerű" stb. képeket "lájkolok" és ennyiben ki is merül az "instázásom".

Jól írom be a jelszót, emailt, mindent, amit kell. Próbáltam a jelszót megváltoztatni, de azt írja ki, hogy nem tudja végrehajtani a műveletet vagy ehhez a felhaszálónévhez nem tartozik fiók. (????)

Tegnap este még be tudtam jelentkezni, most meg már semmi.

Törölhettek ezért, mert én nem töltögetek fel napi szinten képet, viszont minden nap legalább 1x belépek?

Nem értem mi lehet a baj. Nem szegtem meg semmiféle szabályt.

Volt már valaki így? Mi volt a megoldás?

Igazából az zavarna, hogy az összes követésem elveszett, ha új fiókot hozok létre, akkor megint újrakeresgélni, beállítgatni őket... :(

A reggeli kv mellé, nekem ez volt a napindító... :(

Jó lenne, ha lenne megoldás, mert most tényleg csak azok a képek, infók vannak fent, amik igazán érdekelnek.

Köszi a segítséget!



2018. jan. 29. 09:56
 1/3 anonim válasza:
nálam ugyan ez van :/ egyik pillanatról a másikra pedig én is mindennap belépek többször is. és sajnos nem találok róla semmit, hogy ilyenkor most mi van
2018. jan. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
előző vagyok és sikerült nagy nehezen belépnem. azt csináltam hogy minden jelszót amit valahol használok elkezdtem beírni és egyszer csak nem azt írta, hogy nem tartozik a felhasználó névhez fiók hanem, hogy rossz a jelszó. aztán beírtam még egyszer ugyanazt és beengedett. pedig előtte vagy 100-szor megpróbáltam azzal.. szóval nem értem
2018. jan. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is és anyának is azt írja, hogy nem tartozik ehhez a névhez fiók...
2018. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!