Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Korlátozott internetnél...

Korlátozott internetnél mennyi gb netet visz el, ha 1GB fájlt töltök fel valahová?

Figyelt kérdés
Nem tudom, érthető-e a kérdésem, de kifejtem itt. Tehát 300GB internetünk van egy hónapba .. youtubera szeretnék feltölteni videót, még pontosan nem tudom mekkora fájlt, vegyük példának az 1 GB-s fájlt .. akkor mennyi fog elveszni a 300 GB-ből? Ugyan annyi, mint amekkora a fájl, tehát 1 GB?

2018. jan. 29. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi, mivel mindkét mértékegység azonos. Az adatforgalomba pedig a letöltés és feltöltés is beleszámolódik.
2018. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aha, értem :) köszi szépen .. akkor csak a sebesség, ami megzavart, mert a feltöltés az elég lassú, nem tudom miért gondoltam, hogy akkor több netet visz el :D
2018. jan. 29. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyi kapcsolatban áll a sebességgel (ami más mértékegységben van megadva tényleg), hogy a sebességtől és fájlmérettől függ a feltöltés ideje és a két adatból a harmadik kiszámolható. Hiába fogja azt kiírni hogy a sebesség mondjuk 10 megabit/s, mivel a fájlméreted 1 GB ezért attól sem többet, sem kevesebbet nem tudsz forgalmazni. A változó sebességből pedig az adódhat hogy a feltöltés befejezésének becsült ideje is ugrálhat fel-le.
2018. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem, nagyon szépen köszönöm a segítséget :)
2018. jan. 29. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Valójában jóval több adat elmehet, mert folyamatosan nyugtákat kell fogadnia, esetleges darabokat újraküldeni...

De 1,2 GB alatt, ha rendes a térerő (mert feltételezem hogy mobilnetről van szó)

2018. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!