Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A gmail fiókomba mindíg újra...

A gmail fiókomba mindíg újra be kell jelentkeznem minden egyes indításkor, vagy kezdőképernyőre váltáskor. Mit tegyek, hogy automatikusan ne jelentkezzen ki hanem maradjon bejelentkezve?

Figyelt kérdés
Google Chrome 64
2018. jan. 31. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. A beállításokban keress rá a tartalombeállításokra. Itt pedig nyisd meg a Cookie- k lehetőséget. Meglehet itt nincs bekapcsolva a cookie-k mentése opció.


Helyi adatok megőrzése kizárólag a böngészőből való kilépésig- ezt pedig kapcsold ki, ha be van kapcsolva.


Harmadik féltől származó cookie-k letiltása - ez szintén legyen bekapcsolva.


Útvonal az eléréshez- Beállítások- speciális beállítások- adatvédelem és biztonság- itt ezen a lapon- tartalombeállítások- erre katt. - cookie- k. Itt lesznek a beállítások, amiről fentebb írtam.


Amennyiben itt minden jól van beállítva, akkor részemről passz.


Még valamit- ha törlöd a böngészési előzményeket, és a cookie-k és egyéb webhelyadatok be vannak pipálva akkor szintén kiléptet a rendszer.


Remélem érthetően írtam, sok sikert. Üdv.

2018. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A leírás szerint jártam el, de sajnos akkor is kilépteti.
2018. febr. 1. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Akkor valószínű az lesz, amit itt írt az egyik hozzászóló, hogy bugos a böngésző. / több ilyen kérdés volt a napokban / Mondjuk nekem is a legfrissebb Chrome van de nálam nincs ilyen probléma.

Esetleg próbáld meg eltávolítani majd újra telepíteni. Vagy van még egy lehetőség a beállításokban legalul - a Chrome alaphelyzetbe való visszaállítása. Ilyenkor minden bővítmény, beállítás elveszik, mindent újra kell majd raknod. Ha az eltávolítás mellett döntesz, akkor szinkronizáld a böngészőt, lépj be a Chrome- ba a google fiókoddal, majd a beállításokban bejelölöd, hogy mit szinkronizáljon. Könyvjelzők, jelszavak, kitöltési űrlapok, bővítmények... Ilyenkor újratelepítéskor minden beállítás visszaállítódik. Próbálkozz, valamelyik verzió csak bejön.

Üdv. sok sikert.

2018. febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel ismét az útmutatásodnak megfelelően jártam el, és csodák csodájára sikerült. Köszönöm szépen.
2018. febr. 2. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, ennek nagyon örülök. :)
2018. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!