Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek, véletlen egy...

Mit tegyek, véletlen egy vadidegen facebookjába léptem be jelszóváltoztatással?

Figyelt kérdés
Történet a következő: gyerekemnek létrehozunk telefonszám bejelentkezéssel egy facebookot. De sosem akarja elfogadni a bejelentkezést, így megpróbáltam laptopról. Itt dem fogadta el, így kértem jelszóváltoztatást. Küldte is az új kódot, be is tudtam lépni, de egy vadidegen aktív fiókba!!!!!!! Gyors ki is léptem, majd újra megjátszottuk, újra ugyenez!!! Teljesen bestresszeltem magam. Egyrészt ez über gáz, másrészt szegénynek megváltoztattuk a jelszavát. De ez hogy a fenébe lehet??? És most mi legyen?????
2018. jan. 31. 11:55
 1/4 anonim válasza:
Ha magyar az illető írsz egy üzenetet abból a profil ól saját magadnak hogy minek kellet ezt a teló számot megadnia igy járt,cserélje le vagy megbánja!
2018. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csinálj egy új profilt a gyereknek emailcímmel, az illetőnek meg szerintem is írj, hogy mi történt. Nem árt a Facebookot is tájékoztatni a biztonsági résről.


[link]

2018. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Végülis új profilt nem csináltam, de email cimet adtam meg, plusz a mi telefonszámainkat. De az övét is meghagytam, ami nem biztos, hogy jó ötlet volt, mert ezekszerint annak a lánynak is ez a telefonszám van megadva? Itt lehet a gond??

Én is arra gondoltam, hogy írok neki, de eltudja olvasni? Most megnéztem amit linkeltél, konkrétan hova írjak? mindenképp végére akarok jáni ennek, mert ez senkinek sem jó. Oké, én agyon levédem a gyerekem profilját, de a csajsziéba meg ennyire könnyen be lehet lépni az nem túl szerencsés..fiamat régebben hívták a telefonján idegenek, jó telefonszámon kerestek vkit. Gondolom más vki használatában volt ez a szám tavalyelőtt.

2018. jan. 31. 12:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, hogy az van a háttérben, hogy az a szám már használatban volt. Ettől függetlenül fura, ha valaki a régi, már nem használt telefonszámát nem írja át a profilban, egyszerre ugyanazt nem használhatjátok telefonálásra.:-) Írj a csajnak mindenképp, hogy változtassa meg a bejelentkezése módját. A problémát meg talán úgy jelentheted, ahogy ezen a linken írják, sajnos, olyan menüpontot nem találtam, ami a ti esetetekre illik.:-) Esetleg a csaj jelezheti, hogy feltörték a fiókját.

[link]

2018. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!