Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom Messengerből...

Hogyan tudom Messengerből eltávolítani a névlistára felvett felhasználókat?

Figyelt kérdés

Az engedélykéréseknél megjelent személyeknek (nem volt ismerősöm) másképp nem tudtam válaszolni, csak ha hozzáadtam őket a névlistámhoz.

Azóta nem beszélek velük, így nem igazán érdekel, ha pl. elérhető.

Hogyan tudnám eltávolítani onnan? Már próbáltam a letiltást, de feloldás után még mindig a névlistán volt...

Köszönöm a segítséget.:)



2018. febr. 1. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom működni fog- e olyan partnerrel aki nem ismerős de próbáld ki- rákkattintassz a nevére, megnyílik a beszélgetés. Itt kéne lennie egy kis i betűnek fönt a jobb sarokban egy kis körben. Erre kattintva megnyílik egy újabb oldal, ahol felsorolja a lehetőségeket. Itt fönt a jobb sarokban a három egymás alatti kis pöttyökre kattintva megtalálod a beszélgetés törlése opciót. Remélem működni fog a te esetedben is. Üdv.
2018. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, sajnos már próbáltam.:(

Nem is értem, de csak ezt a 3 lehetőséget kínálja fel a kis pontokra kattintva: megnyitás a messengerben, hivatkozás létrehozása, probléma bejelentése.


Ezért próbálkoztam a letiltással, mert már jobb nem jutott eszembe, de ezzel sem értem el, hogy eltűnjön a listáról.

2018. febr. 1. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor még egy lehetőség- a listában a névre hosszasan nyomj- tartsd rajta az ujjad a néven amíg fel nem jön egy ablak. Itt is van törlés opció. Erre mondjuk én is csak most jöttem rá, mert próbálgatom a lehetőségeket. Nem kell megnyitni a beszélgetést csak a névre nyomj hosszan. Remélem ez így már jó lesz.
2018. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megtaláltam a megoldást a segítségeddel.:)

Beléptem a "minden kapcsolat"-ba, aztán itt is vannak i betűk a nevek mellett. Így van lehetőség a "partner eltávolítására".:)

2018. febr. 1. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!