Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messenger chat szint hogyan...

Messenger chat szint hogyan tudnam szabadon valtoztatni?

Figyelt kérdés
Eddig Mauf alkalmazason keresztul lehetett, mar az sem mukodik. Egyeb alkalmazas?
2018. febr. 2. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Öhm nem is tudom, magában a Messenger-ben külső alkalmazások nélkül? Megnyitod telón a kívánt alanyt, akinél a chat színt módosítani szeretnéd, oda nyomsz a jobb felső sarokba megjelenő bekarikázott kis "i" betűre és rányomsz a színre...
2018. febr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt irtam, szabadon valaszthato szinek. Tehat nem a gyari messenger szinek, hanem en szeretnek valasztani. Regen volt ramlehetoseg
2018. febr. 14. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ránéztem a Mauf-ra és összevetettem az alap lehetőségekkel. Értem mire gondolsz. Én tuti nem használnék külsős alkalmazást ilyen színezgetés miatt, ki tudja mihez van hozzáférése a messenger-en belül, hogy átválthassa a színt.
2018. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, bar en hasznaltam sokaig es nem volt vele gond.
2018. febr. 15. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!