Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak is vacakol mostanában...

Másnak is vacakol mostanában a facebookja?

Figyelt kérdés
Eddig az én fiókomnál történt, hogyha asztali gépen vagyok, akkor nem mutatja az üzeneteimet, csak órákig homokozik, és csak akkor látom, hogyha telefonról jelentkezek be. Tehát így gépről használhatatlan, mai naptól a páromnak is ilyen lett a facebookja, szintén az én gépemen volt fent, és hirtelen többé nem mutatta az üzeneteit, csak homokozik, és homokozik...megfelelő vírusvédelem van a gépen, illetve a jelszavainkat is megfelelő időközönként frissítjük, már a facebooknak jeleztem ezt a problémát 4 napja, de azóta se oldódott meg a probléma.
2018. febr. 3. 22:07
 1/5 Alain Delon ***** válasza:
Nem lehet a böngésző hibája? Másikkal próbáltátok?
2018. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 félével is próbáltuk, de semmi változás.
2018. febr. 3. 22:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Viszont egy harmadik facebookon is beléptünk (ismerősünké) és érdekes módon azon minden rendben működik, és ugyanígy a mi gépünkön lépett be.
2018. febr. 3. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csesztettél a beállításokba valamit?
2018. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem
2018. febr. 13. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!