Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak, ha ezt írja ki...

Mit csináljak, ha ezt írja ki a a gép?

Figyelt kérdés

Nem tudom elolvasni az e-mail-jeimet, mert nem jön be a fiókom két napja.

Először kiírja, hogy nem elérhető, majd megjelenik ez a felirat:

The custom error module does not recognize this error.

Nem értem, hogy mi a tévedés, nem tudom, mitől van, és azt sem, hogy lehetne orvosolni.

Ha valaik tudna segíteni úgy, hogy nem túl bonyolultan, köznapi szavakkal írná le, mit kell tennem, nagyon megköszönném!



2018. febr. 5. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A kérdésed hiányos! Gondold át, hogy a leírásod tartalmazza e pl: hogy milyen levelező rendszert használsz?

Online vagy pedig a gépeden futó telepített pl Outlock programot használsz, ami letölti a leveleidet.


Így nem tudunk neked segíteni... nem adtál meg érdemi információt a körülményekről és a környezetről amit éppen használsz.

PC? MAC? esetleg tablet?

2018. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebből nekünk sem derült ki semmi.
2018. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elnézést!

Elég hülye vagyok az informatikához, bár a számítógép szorosan hozzátartozik a munkámhoz... :-(

Szóval: Toshiba PC gépem van Outlok rendszer, egér nélkül és francia klaviatúrával.

A e-mail címemben hotmail.fr a végződés. A Windows live hotmail-re kell kattintanom, ha el akarom olvasni az üzeneteket. Ilyenkor ez jelenik meg:

[link] és nyilván mellette a saját adataim.

A Google tegnap "felajánlotta", hogy frisíti a Chrome-t, és azóta nem működik a levelesládám, bár minden egyéb elérhető a gépen.

Remélem, ez már elég egy hozzáértőnek, de ha nem, kérdezzetek. Legjobb tudásom szerint válaszolok.

Fontos lenne, hogy elérjem, mert el kell küldenem egy szöveget záros határidőn belül.

Kösz, hogy végigolvastátok, lehet, hogy írtam néhány ökörséget is.

2018. febr. 5. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Így már érthetőbb köszi :)

Amit javaslok, hogy ugyanezt a linket nyisd meg egy másik böngészőben.

Pl Mozilla firefox, vagy explorer.

Ott ugyanúgy be kellene jelentkezned.

Remélhetőleg ott nem fogja kiadni ezt a hibát.


Ez egy alternatív megoldás. A hibával egyenlőre nem foglalkoznék mert sok időt vehet el.

Esetleg egy másik gépen bejelentkezhetnél, hogy elérd a leveleidet. A jelszó beírását meg előtte egy szöveges dokumentumban gyakorolnám, nehogy félreüss valamit a francia betűk miatt.

2018. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de az általad ajánlott módon sem sikerült belépnem.

Találtam viszont egy másik megoldást:

Bemásoltam a Google-ba a felső részen megjelenő címet, és az ott megkapott linkek egyikére (Outlock) kattintva beugrott a saját postaládám.

Van egy másik, új gépem, de azt még formatálni kell, úgyhogy várok egy kicsit, és február végén, mikor készen leszek a jelenlegi munkámmal, mindkettőt elviszem a szervizvbe.

Köszönöm, hogy foglalkoztál a kérdéssel!

2018. febr. 7. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!