Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell sok zenét berakni...

Hogyan kell sok zenét berakni egyetlen egy fájlba? Van internetes oldal vagy alkalmazás erre?

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


"Fájl vagy mappa tömörítése


Keresse meg a tömöríteni kívánt fájlt vagy mappát.

Tartsa lenyomva a fájlt vagy mappát (vagy kattintson rá jobb gombbal), kattintson vagy mutasson a Küldés menüpontra, majd kattintson a Tömörített mappa parancsra.


Ekkor ugyanott egy új, ugyanazzal a névvel ellátott tömörített mappa jön létre. Az átnevezéséhez tartsa lenyomva a mappát (vagy kattintson rá jobb gombbal), majd kattintson az Átnevezés gombra, és írja be az új nevet."

2018. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
...bocs egy kicsit talán félreérthetően fogalmaz a fenti leírás. Szóval ha jobb klikkel klikkelsz pl. a zenéidet tartalmazó mappán, majd Küldés -> Tömörített mappa, akkor az összes fájlod egy darab zip fájlba fog belekerülni (ezt nevezi a fenti leírás tömörített mappának)
2018. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És telefonon, androidon ezt meglehet csinálni? És ha igen, hogy?
2018. febr. 5. 16:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én az ES File Explorert használom az ilyenekre, de van egy csomó tömörítést kezelő alkalmazás (WinRAR,7zipper).

Itt egy videó, hogy tudsz tömörített fájlt létrehozni ES File Explorerrel:

https://www.youtube.com/watch?v=DoAWza5VTyU

2018. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én arra gondoltam, hogy 15zenét egyetlen egy mp3-ba. Ezt hogyan kell csinálni? Amit írtál sikerült is. Csak én egy albumot hoznék létre.
2018. febr. 5. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint telefonon egyesíteni (merge) több mp3 filet mivel kell, ez a kérdés?
2018. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megcsinálod gépen egy ingyenessel - Audacity - aztán azt felteszed a telefonra...


De ha ragaszkodsz hogy telefonon szenvedj vele : [link]

2018. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!