Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » WIFI Extender-re idegenek...

WIFI Extender-re idegenek csatlakozhattak?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Nemrég beszereztem egy Asus márkájú nem túl drága, de korrekt minőségű WIFI Extendert. Pikk-pakk felléptem rá, ahogyan kellett, próbáltam közben más eszközről, de nem lehetett, vagyis más sem tudott belépni. Rácsatlakoztam a fő hálózatra, majd az Extender által kivetített hálózatnak egyedi nevet és kódot adtam (olyan kóddal, amit csakis én ismerek, mert nem létező szó, és sehol máshol nem használom), majd mentettem az egészet (ki volt véve a pipa a "használja a default nevet és kódot" részből). Rácsatlakoztattam az összes eszközt (2 PC, 4 mobil). Juteszembe, mielőtt bármelyik eszközt is rácsatlakoztattam volna, azonnal felléptem a router oldalára, ott megadtam az alap ID t és jelszót, majd megadtam neki egy szintén egyedi ID t és jelszót, majd mentettem és ezzel beléptem. Szóval 6 eszköz csatlakoztatva, de mi jelenleg egy hotelben lakunk, és mikor felléptem a honlapra, majd meglestem a "Client list" -et, akkor nem 6, hanem 10 klienst írt az Extender, mint csatlakozott felhasználót. Mivel minden kód egyedi volt, amit csak is én tudok személyesen, úgy gondolom nem léphetett fel senki. Viszont van rá mód, hogy mégis rácsatlakoztak az Extender-re? A lakásban senki nem tudja/látta a kódokat, csakis én. Az Extender-be sem léphetett be senki, mert már én voltam bejelentkezve. Meglehet, hogy azokat az eszközöket jelzi, amelyek arra a Router-re vannak csatlakozva, amire a mi Extender-ünk is?
2018. febr. 6. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
velem.is csinált ilyet! 2 készülék helyett 4 et mutatott. na de most én falun lakom és a legközelebbi ház is kb 500 méter szóval a helyedbe nem aggódnék :)
2018. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!