Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jó a laptopomon a wifi?

Miért nem jó a laptopomon a wifi?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Vettem egy Asus x556u-t. Folyamatosan sza.rakodik a wifi.Netezek/játszok és egyszercsak el megy a net és ki írja, hogy nincs internet kapcsolat,próbáljam meg a hiba elhárítást.A hiba elhárítás le fut,mindíg ki ír valamit,hogy pl "Nem rendelkezik a wifi érvényes IP konfiggal/Nem lehet kapcsolatot létesíteni/DNS-szerver probléma stb.." Kb mindíg mást ír ki,de ki is javítja magának. Ergó el megy a net,meg csinalom a hiba elhárítást és aztán megint jó egy ideig.

A laptoppal van a baj,mert a net az jó, a wifi jó, táblagéppel,telefonokkal,másik számítógéppel nem sza.rakodik csak és kizárólag a laptopommal nem jó.


Mi lehet a probléma,mit tudok tenni?



2018. febr. 7. 19:13
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nekem is ugyanez a problémám. Bár a laptopom nem mai, de épp most csatlakoztattam rá a wifire kb egy percig jó volt de azt írja nincs internet kapcsolat ... telon pedig jó ... :(
2018. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sikerült megcsinalnom! Elfelejtettem a hálózatot aztán újra indítottam a laptopot, beírtam a jelszót és jó! :)
2018. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igaz hogy nekem 90 ezres, két éves x552mj van, de hátha segít.

Egy hét után jutottam el oda, hogy nem tudtam egy órát nyugodtan netezni. Később már csak újraindítás után mednt. Megélt 2 alaplap, egy merevlemez, akku és hűtőcserét, de a hiba maradt.

Megbontottam, szemügyre vettem, és eszembe jutott hogy mindent kicseréltek kivéve a mini PCI-e háló/wifi/ kártyát.

Régi laposból kiszedtem, kicseréltem és működik...

Azért jó hogy ezt nem tudták megcsinálni, nekem meg későn jutott eszembe de 10 perc alatt sikerült.

Esetedben nem biztos hogy ugyanez a hiba, de hátha segít valamit.

2018. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!