Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lesznek hangosabbak az...

Miért lesznek hangosabbak az interneten a videók, és hogyan lehet orvosolni ezt?

Figyelt kérdés

Windows 10-et használok, és Chrome böngészőt


Oké, legyen a következő a példa:

Twitch-en stream-et nézek, mondjuk 50-es hangerőn (fontos hogy ez windows hangereje, a twitch-é lényegtelen). Mondjuk egy pillanatra megáll tölteni a stream, majd mikor folytatódik jóval hangosabb lesz. Mindezt úgy hogy nem változtattam semmilyen hangerősség beállítást.

(Ez ugyanúgy elmondható egy YouTube videóra is amúgy)


Na most az érdekessége a dolognak az, hogyha a hangerőt mondjuk feljebb tolom 1%-al visszakapom az eredeti hangerővel a stream-et +1 hangerővel többet. Tehát lényegében vissza tudom állítani manuálisan az eredeti hangerősségre az egészet.


Viszont ez a dolog piszkosul idegesítő, nincs valaki aki meg tudná mondani miért történik ez, és hogyan lehet orvosolni?



2018. febr. 8. 13:29
 1/4 AntZ ***** válasza:
Másik böngészővel is ezt csinálja?
2018. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Amióta újra lett egyszer rakva a gépem, nekem is ilyen, de nekem nem csak a böngészőben, hanem akkor is, ha pl egy letöltött filmet nézek.
2018. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá,de ha megnyitod a hangerőkeverőt eszközöknél vagy a tálcáról,vagy nem tudom, na és akkor ott egyenként tudod állítgatni az elemeket; mindenféle hangot külön.
2018. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen másik böngészővel is ezt csinálja.


tudom hogy lehet hangkeverővel állítgatni, de az a gondom hogy magától elállítódik. persze vissza tudom állítani de az idegesítő egy idő után.

2018. febr. 11. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!