Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom megnézni ki törölt...

Hogy tudom megnézni ki törölt ki a facebook ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Néha ránézek hogy hány ismerősőm van... és látom hogy kevesebb, valakik vagy kitöröltek vagy letiltottak, de nem tudom hogy kik :D csak kíváncsi vagyok kik azok, mert sok jó ember letöröl de akkor az utcán se kérjen segítséget.

2018. febr. 8. 21:47
 1/3 Argloss ***** válasza:
74%

Listát vezetsz róluk a jövőben...

Amúgy ha nem érdekeltek annyira, hogy észrevedd az eltűnésüket, akkor kár rágódni rajta.

2018. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Keress rájuk, ha nem ismerősöd, de az volt, akkor törölt, egyszerűbb módja nincs.
2018. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16%

Így konkrétan sehogy. Végiggörgeted az ismerőseidet, és talán feltűnik, ha valaki már nincs ott. :D Ha meg nem tűnik fel, akkor téged sem érdekelt jobban, mint te őt. Nem is értem, mire a felháborodás, azt sem tudod, kik töröltek le, mert annyira tojsz rájuk, de azért pattogsz, ha kevesebb az ismerősöd... vicces. :D


Azért a VALÓDI életben ne tagadd meg a segítségnyújtást egy embertől, csak mert a fészbukon nem az ismerősöd. Kérdésed alapján még gyerek vagy, de ennél azért lehetnél érettebb.

2018. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!