Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet visszaállítani a...

Hogyan lehet visszaállítani a Google Chrome kezdőlapon azt, hogy a gyakran látogatott oldalak kis ablakban megjelenjenek?

Figyelt kérdés

Pár napja, minden előzmény nélkül egyszerűen eltűntek ezek a kis ablakok és sehogy sem tudom visszaállítani őket.


[link]


Ha valaki tud segítsen már, mert nagyon hasznos

számomra ez az alkalmazás és jó lenne újra használni.



2018. febr. 10. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs fent CCleaner, vagy ilyesmi? Azok szokták törölni a cache-t, előzményt, stb. Én ezt a funkcióját inkább hátránynak tartom, mint előnynek.

Valami biztosan törli ezeket, magától nem tűnik el.

2018. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

beállításokban kezdőlapnak új lap?


törölni a sütiket?


csak tipp

2018. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A sütiket már töröltem, de nem változott semmi.
2018. febr. 10. 12:20
 4/6 A kérdező kommentje:

ESET NOD32 van a gépemen. Már elég régóta le volt járva a license, de eddig nem történt semmi furcsa. Egyik nap pedig megnyitom a Chrome-ot és már nem jelennek meg azok a kis ablakok. Én nem állítottam át semmit. Azt olvastam, hogy ezt egy vírus is okozhatja.

Átvizsgáltam a gépet, egy kártevő volt fent, amit eltávolított a NOD32, de ugyanaz a probléma.


Köszi a segítséget, de azzal nem lettem beljebb, hogy "magától nem törlődik", meg hogy neked hátrány ez az alkalmazás. Hát nekem meg hasznos.

2018. febr. 10. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a sütiket törlöd, akkor ezek az oldalak is törlődnek. Minden böngészőelőzmény törlésével törlődnek. Ha böngészel a neten, akkor újból berakja majd a Chrome. Viszont, ha te egy gyorsindító alkalmazásra gondoltál /alkalmazást írtál a kérdésedben/ akkor a Chrome webstore- ból tudsz ilyet letölteni - speed dial néven keress rá. Ide tetszésed szerint rakhatsz oldalakat, jól testre szabható. Sok sikert! Üdv.
2018. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszadónak: nem arra gondoltam, de kipróbáltam, amit javasoltál és elég jónak tűnik.

Na ez nagyon jó segítség volt. Köszönöm szépen!

2018. febr. 10. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!