Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MSN beszélgetések 1 év eltelté...

MSN beszélgetések 1 év elteltével való visszaállítása?

Figyelt kérdés

Légyszíves segítsetek!

1.Tegyük fel mentettem az MSN beszélgetést később letöröltem.Eltelt félév/1év/akár 2 év.Visszaállítható?(a gép ezalatt nem volt újratelepítve/

2.Ugyanez viszont a gép újra lett rakva.

3.Nem mentettem az MSN beszélgetést.Visszanézhető?


2010. jún. 7. 19:54
 1/7 anonim válasza:
erre én is kíváncsi volnék :)
2010. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1.) A törölt fajlok elvileg visszaállíthatóak (vannak erre programok)de tapasztalatból mondom, hogy ez sem 100%-osan eredményes.

2.) Újratelepített gépnél a formázás miatt nincs mód a visszaállításra.

3.) Mivel az MSN beszélgetések nincsenek központi szerveren tárolva (mint pl. a Gmail levelezőnél) ha nem mentetted el a beszélgetéseidet, azok nem visszanézhetők.

2010. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Lemaradt a visszaállító program neve: RECUVA. Nagyon jó, ingyenes és magyarul is tud!

2010. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első= előző
2010. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Én a formázás után is képes vagyok adatok visszaállítására. Az újrarakott gép, ha formázást követően lett telepítve akkor elvben visszaállíthatóak a régi adatok, kivéve, ha ugyanazzal a vivővel felül lett írva, ami ritka eset.

A nem elmentett beszélgetés a swap-ról kiolvasható, ha ismert az aktuális algoritmus.

2010. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző! Gondolod, hogy ez a fellengzős válasz idevaló? Ilyen alapon a Kürt kft is ideírhatta volna, hogy ő meg a fizikailag sérült HDD-ről is le tudja menteni az adatokat...
2010. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Egy cseppet sem volt a válasz fellegzős, a Kürt meg egészen máshoz ért, ők a fizikailag sérült lemezekről tudnak adatot menteni.
2010. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!