Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ajánlana valaki használható...

Ajánlana valaki használható torrent oldalt ajánlani nekem, ahova nem kell meghívó, ingyenes a regisztráció, vagy esetleg egyszeri SMS díjas? Az még bőven beleférne egy jó torrent oldalért.

Figyelt kérdés
Ez egy más téma, de azért untam rá a jelenlegire amit használok(Diablotorrent) mert nagy divat lett újabban hogy minden filmet feltesznek 20-30 szor, így mindegyikre jut 1-2 seeder. Ennek nem tudom mi értelme van, szerintem sokkal célszerűbb lenne ha minden film csak 2-3 szor lenne fenn, igénynek megfelelően más minőségben.

2018. febr. 14. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ncore, csak az ncore. A többi felejtős.
2018. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok. Köszönöm.
2018. febr. 14. 16:49
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Ebbe mi nem tűnt értelmesnek? Magyar oldalak közül csak az ncore használható. Az SMS díjas oldalak mind lehúzások, a maradék pedig gagyi.

Kevesen használják/seedelik és szar minőségű anyagokkal szemetelik tele.


Szerezz egy meghívót. Csak van valaki az ismeretségi körödben, aki használja....

2018. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondatelemzés nem nagyon megy neked. Az Ncore ingyenes regisztrációs vagy esetleg SMS-t kell oda küldeni? Mert a kérdésemben ezeket én leírtam, köszönöm nem éltem zacskóban és tisztában vagyok vele hogy az Ncore Magyarország legnagyobb torrent oldala, csak én idáig azt hittem hogy oda csak meghívóval lehet bekerülni. De most hogy már leírtad többször is, megpróbálok ingyen regisztrálni vagy SMS-t küldeni nekik, mert feltételezem hogy tudsz olvasni és érdemben a kérdésemre válaszoltál nem pedig csak egy újabb 10 éves szintján lévő Ncore szerelmessel van dolgom. Amúgy én is tagja voltam az Ncore-nak csak elfelejtettem a jelszavam mert nem használtam jódarabig mert szerintem a Dioablotorrent jobb volt. Van élet az Ncore-on kívül is, ott sincs fenn minden :D Köszönöm az értelmes váalszt mégegyszer.
2018. febr. 14. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Ncore szerelmes az ...

Felőlem azt csinálsz, amit akarsz. A kérdésedből nem derült ki számomra, hogy szándékosan sz*patni szeretnéd magad. Azt gondoltam, csak kevés magyar torrent oldalt láttál még, és jó hiszemben meg akartalak kímélni a gagyi oldalakkal való szívástól.

Persze van élet azon kívül is. Én is használok még egy pár trackert, csak kivétel nélkül mind külföldi, és egyáltalán nincsenek rajtuk magyar tartalmak.

Jelenítsd meg a neved, és ne aggódj, biztos lehetsz bennne, hogy több kérdésedre nem írok választ.

2018. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most meg írhatom ki újra a kérdést, mert így hogy itt írogattunk már a kutya nem fog váalszolni:D Legalább üzenetben kaptak 1-2 jó tippet.
2018. febr. 14. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:
newinsane.info-n gyakran van ingyenes reg, többet sajnos én sem tudok, amit ismerek még az gagyi, nem is léptem be hónapok óta egyikbe se.
2018. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 CspCsj ***** válasza:

Többféle szempont szerint is rendezhető lista:

[link]

2018. febr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!