Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook biztonsági okoból...

A facebook biztonsági okoból kijelentkeztetett. Fényképet kértek miután elküldtem, azt írták a fénykép ellenőzése után jelentkeznek. Azóta nem engednek belépni. Mit csináljak, meddig tart ez?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi van? Ilyen nincs.
2018. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De van sajnos.
2018. febr. 15. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:

A fénykép mint azonosítási mód? Hiszen akárkinek lehet rólad képe. Ez csalásszagú, de azt kívánom, tévedjek.


Engem is léptetett ki a face, nem is rég, decemberben volt. Valaki feltörte a fiókom. Mindent kértek, csak fényképet nem. Nevezzem meg rokonaimat, születési adatok, telefonszám, email, emlékszem-e régi jelszóra, stb.

2018. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mikor engedtek újból bejelentkezni?Esetleg írna valaki akivel szintén ez történt?
2018. febr. 15. 18:33
 5/8 anonim ***** válasza:
A biztonsági kérdésekre mindre jól válaszoltam, a mailemre küldtek egy belépési kódot és miután beléptem, egyből kellett adnom egy új jelszót. Ezután egyből frissíttettek velem egy csomó biztonsági beállítást. De a kérdések után 2 perccel a fiókomban voltam.
2018. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utánaolvastam, és tényleg van ilyen. Hát eléggé meglepődtem. A felhasználók azt beszélik, 5-6 napjukba telt, míg beengedte őket a facebook, és páran arra panaszkodnak, hogy órákkal később ismét tiltották őket.

De legalább tudjuk most már, hogy nem csalás.

2018. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hol olvastál utána?
2018. febr. 15. 19:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Beírtam google-be hogy facebook security photo check és megnyitottam egy fórumot ahol valaki ugyanazt kérdezte,, mint te.
2018. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!