Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon, ha valaki nem...

Facebookon, ha valaki nem ismerősöm, messengeren hogyan láthatom, hogy fent van-e egyáltalán?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátom aki nem ismerősöm facebookon(ezt most hagyjuk miért),de mikor rá kattintok,hogy üzenetet küldök neki, valamit hirtelen kiír,de el is vesz a face. Azt tudom,hogy nem írja mikor volt elérhető,ezt lehetne tudni valahogy? Illetve azt,hogy le van-e töltve neki külön a messenger vagy sem? Tovàbbá,mit írhat ki oly hirtelen? Remélem érthetően fogalmaztam. Azt még megtudom nézni,hogy kik nézték az adatlapom? Nem akartam ennyi kérdést külön ki írni,azért lett hosszú. Köszönöm
2018. febr. 15. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Azért attól komolyabbak a Facebook adatvédelmi beállításai, hogy bármikor, bárkire rákeressünk, és meg is tudjuk amit szeretnénk.

Hogy a kérdésedre is legalább részleges választ adjak, bizonyára úgy van beállítva az illető Facebokja, hogy ismeretlenek ne tudjanak üzenetet küldeni.

Azt, hogy kik nézték a profilod, nem lehet megnézni.

2018. febr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!