Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet a laptopom könyvjel...

Hogy lehet a laptopom könyvjelzősávját ideiglenesen eltüntetni (ugyanis a gépet szervizbe kell adnom) az avatatlanok számára?

Figyelt kérdés

A garanciális laptopomnál a wifi kártya cserére szorul.

Csak SSD meghajtó van a gépen, ezen pedig mindössze programok vannak. A WIN10-be történő bejelentkezésnél a könyvjelzősáv, innen pedig egy csomó felhő-béli személyes adat is hozzáférhetővé válik.



2018. febr. 16. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert a szervízben biztos nem fogják tudni kibányászni a gépről a könyvjelzőket, ha akarják... Mindent ami fontos exportálj, töltsd fel felhőbe, a gépről meg töröld.
2018. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadó!

Hát, persze, hogy tudom: a profi számítógépész mindent megtalál a gépen, amit az tartalmaz, ha akarja…..

Csak egészen más a dolog optikája, ha megadom a WIN10-be történő belépés jelszavát – ez szükséges, hogy be tudjon lépni a Windows-ba és a gépemet vizsgálni tudja a jelzett problémát illetően -, és akkor elé tárulnak a facebook, a gmail és még egy csomó privát és bizalmas platformokba történő belépéshez szükséges ikonok.

A kérdésem arra irányult – csak biztos rosszul fogalmaztam -, hogy hogyan tudom a könyvjelzősávot eltüntetni, de azért a szerviz be tudjon lépni a Windows-ba anélkül, hogy a személyes ügyeimet könnyűszerrel elérhesse.

Javasoltad, hogy a fontos adatokat mentsem a felhőbe, aztán meg töröljem a gépről. Szerény ismereteim szerint a könyvjelzősáv adatai már a felhőben is megvannak, hiszen más gépről is meg tudom ezeket jeleníteni, így ezt nem szükséges ismételni…..

Köszönöm, hogy vetted a fáradságot a problémámmal foglalkozni!

2018. febr. 17. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak annyit szeretnél, hogy ne látszódjon a könyvjelzőság a Chrome-ban az URL sáv alatt, azt a beállításokban egyszerűen kikpacsolhatod.



Azon agyalok, hogy csinálhatnál egy másik felhasználót, amit használhat a szerelő.

2018. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!