Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik ingyenes webtárhelynél...

Melyik ingyenes webtárhelynél érdemes weboldalt létrehozni, ahol nem tiltják le az embert, ha hirdeti a weboldalát?

Figyelt kérdés

uCoznál készítettem egy weboldalt. Hogy legyen látogatóm feladtam 3-4 hirdetést pár napja. Jött is néhány száz látogatóm. Erre ma az fogad, hogy "Cheating counters, auto surfing" okra hivatkozva letiltották a regisztrációmat.


Arra lennék kíváncsi, hogy hol érdemes weboldalt nyitni, ahol senkit sem zavar, ha hirdetem az oldalamat és emiatt lesz egy kis plusz forgalom.



2018. febr. 18. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A pár hírdetésre neked néhány száz látogató jött, az bizony nem valós forgalom volt, csak botok töltötték le az oldalt. Ezért kaptál auto surfing bant. Ha a szabályzat ezt tiltja, ki is fognak tiltani. Amúgy sincs semmi értelme a botokkal bombázni az oldalt, ha valós emberi forgalom nincs.

Egyébként számtalan szolgáltatónál lehet évi 2-3 ezer forintért tárhelyet venni, ahol nem tiltanak ki. Ha neked ez drága, akkor ne is kínlódj!


Mellesleg ha jól értem, weboldalt se tudsz szerkesztnei, ha ilyen előre összerakott izét használsz, mint az ucoz.

2018. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valós forgalom volt. Tudom, mert olyan helyen hirdettem, ahol össze lehet hozni pár száz látogatót, arról nem is beszélve, hogy a célközönség számára hirdettem. Arról nem én tehetek, hogy mindenki botforgalmat kiált, ha valaki néhány megosztásból pár száz klikket szerez. Nem olyan nagy ördöngösség pár száz látogatót összehozni (főleg rövid időre [az érdeklődés fenntartása más kérdés, abba ne menjünk bele]), ha az ember tudja hol ossza meg a linkjét.


(Például: Tavaly az Index Fórumon megosztottam egy adf.ly-s linket, 1-4 napig kapásból 20-30 kattintást kaptam naponta, ma is simán kattintanak rá. Na, ha 5-10 hasonlóan jó helyen osztom meg a linkemet, akkor simán összejön a napi pár száz kattintás/látogató.)


A tárhelyfizetésről pedig annyit, hogyha lenne pénzem, akkor fizetnék érte. (A lakhelyemen nincs munka, még fű alatt se, így kicsit macerás plusz bevételhez jutni. Egy munkanélkülinek pedig nincs akkora jövedelme az embernek, mint egy vezérigazgatónak.) Mivel nincs tőkém, ezért nem tudok tárhelyért fizetni. Az ingyenes tárhely is csak ideiglenes megoldás lett volna, míg összekalapozom a szükséges tőkét a fizetős tárhelyre (AdHitz-es hirdetéseket akartam volna kihelyezni az ingyenes tárhelyen levő oldalra + számítógépes grafikával készített képek akarok majd eladni).

2018. febr. 19. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Régi telóra feldobsz egy webszervert és hostolod arról :D

Néhányszáz látogatót még az is ki tud szolgálni :)

2018. ápr. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!