Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell sorozatbarátra be...

Hogyan kell sorozatbarátra be regisztrálni?

Figyelt kérdés
Nincs sehol egy fül , hogy regisztráció gomb , csak olyan van , hogy bejelentkezés , de mivelhogy nem vagyok be regisztrálva , ezért nem is tudok bejelentkezni
2018. febr. 19. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Kell hozzá meghívó.
2018. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt , hogyan lehet szerezni ?
2018. febr. 19. 16:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérsz egy tagtól, vagy facebookon.
2018. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kérsz valakitől akit ismersz és tag, vagy írsz a sorozatbarát facebook oldalára és talán valaki megkockáztatja, hogy küld.

Nem sokan merik megtenni, ugyanis ha meghívnak valakit mondjuk teljesen ismeretlenül, és az elkezdi nem rendeltetésszerűen használni, trollkodni, követelőzni pl feliratért az oldalon, kitiltják azzal együtt aki meghívta.

Így érthető okokból kevesen kockáztatnak. Engem is folyton megtalálnak privátban, sehogy nem tudom kivédeni, mert engedélykérésként jelzi ha ír valaki privátba, képtelenség megszabadulni tőlük.

2018. márc. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már 3x írtam a sorozatbarát oldalára , de nem adnak ;(
2018. márc. 6. 21:32
 6/6 anonim válasza:
Leírtam az okot. Nem sokan akarjàk ismeretlenekért a sajàt fiókjukat kockàra tenni. Ha ezt nem érted meg, sajnàlatos. Kàr, hogy így alkottàk meg a szabályokat.
2018. márc. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!