Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aliexpressz-es vásárlás....

Aliexpressz-es vásárlás. Küldtek mailt és kicsit elakadtam. Most mi is van?

Figyelt kérdés

Regeltem aliexpresszre, kitöltöttem minden adatomat mint a cím, banki adatok stb.

néhány csomagot aminek ugye az árát rendje módja szerint le is ment a számlámról. ennek vagy egy hete vagy több is kicsit erre ma kaptam egy olyan mailt. másolom:


" Ez egy e-mail értesítés, amely tájékoztatja Önt a megrendeléséről . (cikkszám) értékesítése az eladó az alábbi dátummal történt: 2018.02.21 03:40 . Kérjük, vegye fel a kapcsolatot az eladóval a szállítási adatokkal kapcsolatban "


Most akkor minek vegyem fel a kapcsolatot az adatokkal kapcsolatban ha már eleve egy kitöltött profillal rendeltem, akkor onnan tudnia kellene az eladónak hogy mi a cimem, vagy nem ? bocs ha hatalmas baromságot kérdek, de uj nekem ez a kinai vásárlás.

... vagy inkább hagyjam figyelmen kivűl ezt a mailt ?



2018. febr. 21. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
És? Most olyan bonyolult küldeni egy üzenetet, amiben leírod a vásárlás kódját és a címedet? Kevesebb erőfeszítésbe telt volna, mint ennek a kiírása...
2018. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!