Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtuben pénzkeresésben...

Youtuben pénzkeresésben segítség? Alul a kerdes

Figyelt kérdés

Hallottam minden tudnivalorol amit mas youtubeosok is elmondanak, hogy mennyit kereshetunk itt, kulfoldon, es hogyan kell beallitani..+ mennyi megtekintesre kell hajtani.

A kerdesek az alábbiak :)

Ha vlogolok es alatta valami zenét vágok be vagy a video elején az introm (a bevezető) alatt valami zene megy, akkor nem kaphatok arra bevételt?

És ha épp kóstolós vlog megy amiben pl a legujabb kfc vagy pepsi terméket "tesztelem" (eszem vagy iszom).."dícsérem";, akkor az termékmegjelenítés? Abbol nincs baj? Mert ha ugy vesszük, promózom, de ez nem gond ugye?

Csak ezek azok, amik problemas tema, de ezen kivul vágok mindent. Koszi a valaszokat elore is :)



2018. febr. 23. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugye, tudod (dehogy tudod...), hogy a Youtube januárban vezette be, hogy a kis videósok ne tudjanak pénzt keresni? Legalább 1000 feliratkozó és egy év alatt 4000 órányi megtekintés kell hozzá. Tehát ha most elkezded, és valami csoda folytán befutsz, csak jövőre kerülhetsz bele a partnerprogramba.
2018. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Komolyam mondom elképesztő, hogy a mai fiataloknak az az életcélja, hogy szendvics meg üdítőkóstolás videókból éljenek meg... :D :D :D

Hihetetlen, hogy valakinek ennyire ne legyen realitásérzéke...

2018. febr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
#2: Ne őket hibáztasd, szegényeknek fogalmuk sincs a való világról. Azt hiszik, amit a Youtube-on/Instagramon, stb látnak, az a valóság. Nap mint nap látom, ahogy a pályakezdő fiatalok az első munkahelyükön kétségbe esve konstatálják, hogy "úristen, itt TÉNYLEG 8 órán át DOLGOZNI kell, és nem lehet se pihenni, se telefont nyomkodni?". Hát csoda, ha Youtube videósként, streamerként vagy kriptovaluta-bányászként képzelik el a jövőjüket?
2018. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak elmondom, hogy tőzsdézek. 10 éves képzés áll mögöttem 28 évesen.

..És valószínüleg 6-szor annyit keresek, mint ti ketten együtt..mind ezt havi 1 befektetéssel. Ti keményen dolgoztok biztos, de én meg ésszel :)

A youtube az a hónap többi napjára való időkitöltés lenne. Sokat utazok és sok új ételt, italt kóstolok. Amit ti soha :)

Ész nélkül mit okoskodtok :D

Az elsonek meg köszi a választ

2018. febr. 24. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyne :D :D :D
2018. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Majd linkeld be a videókat, ha belevágtál. :)

Kíváncsi vagyok.

2018. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#4: Nincs olyan 28 éves diplomás ember, aki smiley-kat rak a mondatai végére. Az ilyesmiből 16 éves korára kinő az ember. Öt szót nem tudsz leírni helyesírási hiba nélkül, de arról akarsz meggyőzni, hogy befektetési szakember vagy? Elképzelem, ahogy a hedge fund reportokat fogalmazod az ügyfeleknek...


"És valószínüleg 6-szor annyit keresek, mint ti ketten együtt"

Ez az én jövedelmemet meghatszorozva kb. 2,8 millió forint havonta, plusz a #2-es válaszoló fizetésének a hatszorosa... Az nem semmi! Ha ilyen sokat keresel, akkor hadd kérdezzem meg, miért szorulsz rá arra a nyomorúságos alamizsnára, amit a Youtube fizetne neked a megtekintések után?

2018. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!